Ракетки ОНУ: 20 років перемог

Збірна команда ОНУ імені І.І.Мечникова вкотре стала чемпіоном на щорічному чемпіонаті міста Одеси з настільного тенісу серед студентів вищих навчальних закладів.

Команда ОНУ імені І.І. Мечникова  набрала 570 балів у сумі й стала чемпіоном Одеської області, заробивши 16 медалей, серед яких 12 золотих, 3 срібні та 1 бронзова. Змагання проводяться 27 років поспіль, 20 з яких перемогу здобувала команда університету імені І.І. Мечникова.  В особистих змаганнях серед дівчат перше місце посіла студентка п¢ятого курсу Сомова Катерина(ІСН). Серед хлопців – студент Коровиченко Валентин (фізичний факультет), який також навчається на п¢ятому курсі. У парних розрядах завоювали перемогу Євтодій Діана(ІСН) з Сомовою Катериною та Коровиченко Валентин з Галінським Миколаєм(фізичний факультет). У  змішаному розряді вибороли золото пара Сомова Катерина і Коровиченко Валентин.

Тренер збірної команди з тенісу університету – старший викладач Віктор Степанович Пилипчук був неодноразово нагороджений грамотами за вагомий багаторічний особистий внесок у справі розвитку фізичного виховання і спорту студентської молоді та досягнуті при цьому успіхи.

Аліна Кравченко