Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Ракетки ОНУ: 20 років перемог

Збірна команда ОНУ імені І.І.Мечникова вкотре стала чемпіоном на щорічному чемпіонаті міста Одеси з настільного тенісу серед студентів вищих навчальних закладів.

Команда ОНУ імені І.І. Мечникова  набрала 570 балів у сумі й стала чемпіоном Одеської області, заробивши 16 медалей, серед яких 12 золотих, 3 срібні та 1 бронзова. Змагання проводяться 27 років поспіль, 20 з яких перемогу здобувала команда університету імені І.І. Мечникова.  В особистих змаганнях серед дівчат перше місце посіла студентка п¢ятого курсу Сомова Катерина(ІСН). Серед хлопців – студент Коровиченко Валентин (фізичний факультет), який також навчається на п¢ятому курсі. У парних розрядах завоювали перемогу Євтодій Діана(ІСН) з Сомовою Катериною та Коровиченко Валентин з Галінським Миколаєм(фізичний факультет). У  змішаному розряді вибороли золото пара Сомова Катерина і Коровиченко Валентин.

Тренер збірної команди з тенісу університету – старший викладач Віктор Степанович Пилипчук був неодноразово нагороджений грамотами за вагомий багаторічний особистий внесок у справі розвитку фізичного виховання і спорту студентської молоді та досягнуті при цьому успіхи.

 

Аліна Кравченко 

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний

Студентські газети – результат колективної роботи майбутніх журналістів

На факультеті журналістики, реклами та видавничої справи викладають дисципліну, що направлена на відточення студентами практичних навичок володіння словом, – журналістську майстерність. На цих заняттях студенти

Осінь по-карпатськи

Карпати – багата культурна історія, збирання ягід та грибів, катання на лижах і сноуборді, риболовля, купання в гірських річках і просто естетична насолода краєвидами. Ми