Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Рекордну кількість першокурсників факультету журналістики, реклами та видавничої прийняли до громади студентства

Адміністрація, студенти й викладачі ОНУ імені І. І. Мечникова провели чудове першовересневе посвячення новачків на вул. Дворянськiй і відкрили майбутнім колегам шлях у доросле життя.

Традиційно для  студентів-першокурсників всіх факультетів ОНУ імені І. І. Мечникова відбулося посвячення, організоване адміністрацією університету та викладацьким колективом. Програма заходу складалася з привітальної частини ректора, виступів відомих випускників університету та навіть «самого» Іллі Мечникова, виконання гімнів держави та університету, а також вручення символічних Студентського квитка, Ключа знань та запалювання факелу. Від факультету журналістики Ключ випало честь отримувати Артуру Мельниченку, який із задоволенням прокоментував: «Радий, що представляв факультет і що мене вибрали за ініціативність на практиці, де я виявив відповідальність і працьовитість. І, звичайно, за гарний зовнішній вигляд”.

Можливо, представнику факультету журналістики, реклами та видавничої справи, довелося отримувати Ключ і не випадково, адже увагу привернула значна кількість студентів – цьогоріч їх набрали аж  вісімдесят осіб, причому із них п’ятнадцять – хлопців.  Адже всім вiдомо, що гуманітарні факультети, особливо філологи,  не можуть похвалитися значною кількістю студентів чоловічої статі. Декан журфаку ж охоче зауважує: “1 вересня  –  важливий для студентів епізод життя. Як складеться він, так складеться й подальше навчання. Це дуже тепла й урочиста подія, тому я бажаю, щоб цей початок задав тон усього навчального періоду, що проходить у доброзичливій, відкритій, і, що найголовніше, –  інтелектуальній атмосфері”.

На жаль, посвячення закінчилося швидко, але першокурсники вже отримали настанови від самого ректора й почали тернистий шлях до знань, так що, виходить, зробили перший крок у професію  журналіста.

Зеленюк Наталія

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний

Студентські газети – результат колективної роботи майбутніх журналістів

На факультеті журналістики, реклами та видавничої справи викладають дисципліну, що направлена на відточення студентами практичних навичок володіння словом, – журналістську майстерність. На цих заняттях студенти

Осінь по-карпатськи

Карпати – багата культурна історія, збирання ягід та грибів, катання на лижах і сноуборді, риболовля, купання в гірських річках і просто естетична насолода краєвидами. Ми