Рекордну кількість першокурсників факультету журналістики, реклами та видавничої прийняли до громади студентства

Адміністрація, студенти й викладачі ОНУ імені І. І. Мечникова провели чудове першовересневе посвячення новачків на вул. Дворянськiй і відкрили майбутнім колегам шлях у доросле життя.

Традиційно для  студентів-першокурсників всіх факультетів ОНУ імені І. І. Мечникова відбулося посвячення, організоване адміністрацією університету та викладацьким колективом. Програма заходу складалася з привітальної частини ректора, виступів відомих випускників університету та навіть «самого» Іллі Мечникова, виконання гімнів держави та університету, а також вручення символічних Студентського квитка, Ключа знань та запалювання факелу. Від факультету журналістики Ключ випало честь отримувати Артуру Мельниченку, який із задоволенням прокоментував: «Радий, що представляв факультет і що мене вибрали за ініціативність на практиці, де я виявив відповідальність і працьовитість. І, звичайно, за гарний зовнішній вигляд”.

Можливо, представнику факультету журналістики, реклами та видавничої справи, довелося отримувати Ключ і не випадково, адже увагу привернула значна кількість студентів – цьогоріч їх набрали аж  вісімдесят осіб, причому із них п’ятнадцять – хлопців.  Адже всім вiдомо, що гуманітарні факультети, особливо філологи,  не можуть похвалитися значною кількістю студентів чоловічої статі. Декан журфаку ж охоче зауважує: “1 вересня  –  важливий для студентів епізод життя. Як складеться він, так складеться й подальше навчання. Це дуже тепла й урочиста подія, тому я бажаю, щоб цей початок задав тон усього навчального періоду, що проходить у доброзичливій, відкритій, і, що найголовніше, –  інтелектуальній атмосфері”.

На жаль, посвячення закінчилося швидко, але першокурсники вже отримали настанови від самого ректора й почали тернистий шлях до знань, так що, виходить, зробили перший крок у професію  журналіста.

Зеленюк Наталія