#RestoreTheSnyderVerse – новий раунд боротьби фанатів зі студією

Не встигла «Ліга Справедливості Зака Снайдера» відгриміти свою прем’єру на HBO Max, як фанати почали нову кампанію проти студії Warner Bros. З чим це пов’язано? Які цілі поставили фанати та чи є шанси на успіх? Про це далі

Нові хештеги

«Відновіть кіновсесвіт Снайдера» − саме так звучить новий заклик фанатів та простих глядачів до керівництва компанії Warner Bros. Цей хештег вдалося вивести в топ у Twiiter і непоміченим він не залишився. Заява від студії не змусила себе довго чекати. В неї було зазначено, що «співпраця з режисером продовжуватися, оскільки ця версія ліги – «глухий кут» для кінокоміксів DC». Це рішення студія назвала кінцевим (як колись стверджувала й те, що режисерської версії «Ліги Справедливості» не існує), що змусило фанатів діяти знову. Один з таких навіть викупив рекламу на фургонах, які пізніше були припарковані перед головною будівлею Warner Bros.

Сам Зак Снайдер вперше висловився щодо акцій на його підтримку під час інтерв’ю на Justice Con: «Я скажу одне. Це концепт, котрий, на мою думку, виказує шану всій нашій роботі. Я не знаю, до чого ця кампанія може привести. Скоріше за все, вже ні до чого… Підтримка роботі – це те, що я не можу не підтримати або якось осудити. Звичайно, я б доклав усіх зусиль, щоб підтримати вас. Якщо будь-яка людина скаже мені: «Я дійсно полюбив те, що ти зробив і я хочу, щоб ти зробив це знов», то я не зможу сказати йому просто «забудь», оскільки вважаю це грубим стосовно фанатів цього витвору. Те, що сталося за останні три роки з «Лігою» за вашої підтримки − само по собі неймовірно. Це все, що я думаю», − розповідає режисер. Сам фанатський рух націлений не тільки на відродження трилогії Ліги справедливості, а й ще декількох скасованих проєктів таких, як Бетмена з Беном Аффлеком. Не слід забувати й про #DeathstrokeHBOMax, яким люди закликають створити серіал на стрімінговому сервісі HBO Max з Джо Манганьєлло у головній ролі.

Warner Bros: «за» чи «проти»?

На цей момент, Зак Снайдер лишень поділився планами, які у нього були свого часу на «Лігу Справедливості 2» та «Лігу Справедливості 3», оскільки в дозвіл відзняти їх з нуля вірить мало через заяву керівництва Warner Bros. У своєму інтерв’ю журналу Variety, генеральний директор WarnerMedia Енн Сарнофф розповіла про плани студії на майбутнє. Вона знову ж таки підтвердила, що реліз розширеної версії «Ліги Справедливості» − одиничний випадок, продовжувати сюжет «Снайдеркату» й реалізовувати плани режисера на продовження не збираються. При цьому Сарнофф заявила, що дуже цінує працю Зака Снайдера, як і любов фанатів до його фільмів, проте йому хотіли просто дати шанс завершити почату ним справу. «Ми раді, що зробили цей крок, проте не плануємо відмовлятися від наших планів на персонажів Detective Comics (DC)», − підсумувала вона.

Нездійсненну мрію − здійснено

З іншого боку, «Снайдеркат» ми все ж таки отримали. Одна людина за підтримки мільйонів фанатів перемогла велику студію. Чи ні? Насправді весь цей «проєкт» можна вважати прорахованим комерційним та, в першу чергу, репутаційним кроком. Ця стрічка до нині користується попитом й принесла Warner Bros. навіть більше грошей, ніж «Диво-жінка 1984», яка вважалась досить «сильним» релізом від студії. Безумовно, цієї кінострічки не було б без масової підтримки такої кількості людей, проте його б і не сталося, якби студія не змогла побачити нічого вигідного для себе. Можна сказати, що «Снайдеркат» цілком вписується в релізи студії: не пов’язані один з одним, різні за жанром та тоном. Чи погано це? Щодо цього можна сперечатися довго, проте зараз всі залишися у плюсі: фанати отримали фільм, на який так чекали, а студія підвищила свою репутацію. А от що на #RestoreTheSnyderVerse чекає в майбутньому – загадка, оскільки колись й про «Лігу Справедливості Зака Снайдера» Warner Bros. казали, що її не існує.

«Снайдеркат» попри усе – чудове явище. Не тільки те, що стосується саме стрічки, а й історії, яка була з нею пов’язана. Можна ставитися до Зака Снайдера та його творчості по-різному, однак його історія надихає. З одного боку добре, що продюсери слухають нас з вами, звичайних людей, й роблять стрічки для нас. Проте з іншого боку, невідомо, до чого це може призвести у недалекому майбутньому. Дивіться тільки гарні кінострічки! До зустрічі.

Володимир Татчин, 3 курс, «Дах»

Поділитися:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram