Романтична Одеса: куди піти на побачення

Усі ми знаємо, що Одеса — дуже романтичне місто. Атмосфера, яка панує у повітрі, зачаровує усіх жителів та гостей міста. Особливо Одеса притягує закохані пари. Вулиці, парки, кафе та найголовніше — море. Усе це нікого не залишає байдужим.

Море

Звісно, головним серед романтичних міст Одеси є море. Куди ж без нього. Уявіть: вечір, захід сонця, плед, кава, ви удвох із коханою людиною. Навіть тільки від однієї думки на душі стає дуже тепло. Класною локацією є набережна на 16 станції Великого Фонтану, яку називають «Золотим берегом». Краще за все приходити сюди на заході сонця. Тиша, шум моря, краса природи — усе це доповнить вашу романтичну прогулянку.

Воронцовська колонада

Дехто із туристів гадки немає, що проходячи Приморським бульваром, можна потрапити до дуже красивої колонади. Та що там туристи, багато одеситів не бачили на власні очі це дивовижне місце. Зайшовши всередину, ви відкриваєте неперевершений вид на море, порт та морський вокзал. Особливо гарно тут ввечері, коли вже стемніє, адже колонада підсвічується, а навколо горить безліч ліхтарів.

Тещин міст

Поруч із колонадою є Тещин міст, який повністю просякнутий духом романтики та любові, адже донедавна на ньому висіло дуже багато замочків від одружених пар. На жаль, міст не витримував тяжкість від них, тому їх довелося зрізати. Але це ніяк не впливає на романтичність цього місця.

Городський сад

Гуляючи Дерибасівською, можна побачити неймовірно красиве місце, яке зветься горсадом. Лавочки, скульптури, фонтан та «Дерево кохання» — усе це надає цьому місцю дуже романтичну атмосферу. Як і у попередніх місцях, краще за все прийти сюди ввечері, адже саме тоді фонтан світиться багатьма кольорами.

Чортове колесо

У парку Шевченка є атракціони, завдяки яким можна доповнити ваше побачення яскравими емоціями. Але найромантичніше тут — чортове колесо. Його довжина сягає 45 метрів, а з найвищої точки можна побачити Одесу як на долоні. Тут вже не грає роль день чи вечір, адже в обидвох випадках вид та емоції просто неперевершені.

Сквер «Палє- Рояль»

Якщо ви гуляєте біля Оперного театру, обов’язково зайдіть у дворик, який знаходиться за ним. Це невеликий сквер, у якому панує тиша та спокій. Романтичності цьому місцю додає невеликий фонтанчик та скульптура «Амура і Психеї», яких вважають покровителями усіх закоханих. Ви будете в захваті від атмосфери цього місця.

Одеса — місто любові, романтики та натхнення. Неважливо, приїхали ви сюди як турист чи живете тут уже багато років. Адже вона у будь-якому випадку не залишить нікого байдужим.

Катерина Нікітенко, 3 курс, «Octopus»