Рослинна гордість ОНУ ім. І. І. Мечникова

Ботанічний сад Одеського національного університету заснований в 1867 році і є одним із найстаріших садів України. На території саду налічується 3840 видів рослин. Колекційний фонд має тропічні, субтропічні, лікарські, кактусові та сукулентні живі рослини. У саду є розаріум, у якому 149 видів троянд; ділянка декоративних квіткових рослин, на якій представлено 538 сортів; колекція ефіроолійних і лікарських рослин, в якій налічується 192 види.

У якому році сад став пам’яткою садово-паркового мистецтва? Чи приходять студенти ОНУ ім. І.І. Мечникова до саду на практику? Який вік унікальної колекції сукулентів? Ви можете ознайомитись з теленарисом «Національні заповідники й парки Одещини та їх роль у збереженні екології регіону» випускниці факультету журналістики, реклами та видавничої справи Валерії Кривовящук, у якому представлені не лише відповіді на ці запитання, а й огляд рослин, пальмової оранжереї та інтерв’ю із працівниками саду.

Катерина Нікітенко, студентка ІІ курсу