Одеський національний університет імені І. І. Мечникова

Щоденник фестивалю «BENEFIT 2018»

Четвертий міжнародний фестиваль Benefit–один з найочікуваніших у фітнес індустрії України. В цьому році, як і в попередніх, події фестивалю відбувались два дні поспіль (8-9 вересня) на території Одеського Морського порту. Організаторами було встановлено головну сцену для майстер-класів, три зони для змагань та навчальних семінарів. Все це під відкритим небом, і, у прямому значенні, за два кроки від Чорного моря. До участі у фестивалі запрошувались не лише професіональні спортсмени, а й просто любителі фітнесу та активного способу життя. Яка атмосфера панувала під час фестивалю та які враження учасникам подарувало це свято спорту, дізнаєтесь із щоденника фестивалю.

День 1. 8:30Прибувши до одеського порту, перше, що кинулося в очі – це величезна черга для реєстрації учасників фестивалю. До церемонії відкриття залишається півгодини. На щастя, мені, як організатору, не довелося чекати і вже через декілька хвилин я опиняюся у холі виставкового центру, де кожен має змогу ознайомитись із сучасним спортивним обладнанням, придбати новий костюм для тренувань, скоштувати дієтичні фітнес десерти та пройти безкоштовне тестування своєї фізичної підготовки.

9:00Біля головної сцени зібралися всі учасники, презентери та організатори. Небо вкрите сірими хмарами, прохолодний морський вітер… Якщо зараз піде дощ, то це буде катастрофа. Всі площадки без навісу й учасникам навіть сховатися не вдасться. Сподіваюся, нам пощастить і все обійдеться.

Фото: Голда Олена

9:50 Четвертий фестиваль фітнесу офіційно відкрито! «Головна ціль фестивалю– зібрати всіх представників фітнес-індустрії в межах одного заходу, щоб ділитись досвідом й удосконалювати роботу тренерів. Усе це заради підняття рівню фізичної підготовки населення не тільки в межах Одеси, а й по всій Україні»,– Борис Михайленко м. Одеса (старший методист центру «Академія Фітнесу-Україна»).

 

12:00 Майстер-класи у самому розпалі. До дійства приєдналося ще більше учасників. За лаштунками мені вдається спіймати деяких презентерів. «Я приймала участь у великій кількості фітнес фестивалів далеко за межами нашої країни і можу впевнено сказати, що Benefit тримає свій рівень організації на найвищому рівні. З кожним роком все більш учасників та різних презентерів з-за кордону. Це вражає та надихає»,– Катерина Смірнова м. Київ (засновник InternationalPilatesUniversity).

Фото: Голда Олена

15:00 Особлива увага приділялася гостям із-за кордону. Щойно закінчився виступ Пера Маркусена (Швейцарія). «Це дійсно якась магія! Люди навколо мене позитивні, енергійні. Всі посміхаються, танцюють», – емоційно поділився Пер. Мені пощастило, тому що я особисто зустрічала Пера в аеропорту. Але під час перельоту був загублений його багаж і до кінця фестивалю його не повернули власникові. Тому, Перу довелося проводити свій майстер-клас у джинсах та футболці, в яких він щойно прилетів із Швейцарії. Не зважаючи на це, його майстер-класи пройшли блискуче. Ось, що означає справжній професіоналізм.

 

День 2. 9:00 Свій другий день фестивалю розпочинаю на тренінгу «Успішний фітнес-клуб». «Новацією цьогорічного Benefit стало проведення бізнес-форуму. Сьогодні відсутність знань у сфері менеджменту фітнес-індустрії заважає якісно розвивати цей напрям в країні. Тому, влаштовуючи такі форуми, ми навчаємо робітників цієї галузі як правильно та грамотно організовувати роботу у будь-якому спортивному клубі»,– Світлана Бірючинська м.Харків (бізнес-тренер).

Фото: Голда Олена

12:00 Знову опиняюся біля головної сцени, де кожну годину виходить новий презентер. «Мене дуже вразило різноманіття майстер-класів та воркшопів цього року. Багато нових спрямувань фітнесу представлені для широкої аудиторії. Дуже приємно, що ми не стоїмо на місці й постійно розширюємо свої знання у напрямках степ-аеробіки, функціонального тренінгу та танцювальних програм»,– Олена Теліш м. Київ (керівник Академії фітнесу «Майстер»).

14:00Варто відзначити змагання з Крос Фіту, які відбуваються на протязі двох днів фестивалю. Професіональні спортсмени виконують певну програму за обмежений проміжок часу. За дотриманням техніки і правил безпеки слідкують досвідчені  експерти.  Це нова культура, що активно розвивається та набуває популярності серед населення.

16:00 Четвертий фестиваль фітнесу Benefit 2018 завершується. Стомлені, але неймовірно задоволені та всміхнені учасники аплодують останньому презентеру. Це були дуже насичені, яскраві та незабутні два дні! Проведення таких фестивалів є необхідним для пропаганди здорового та активного способу життя.Тому, витрачайте свій час із користю для тіла і розуму. Адже заняття спортом справді може змінити ваше життя на краще!

Голда Олена.