Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Щоденник фестивалю «BENEFIT 2018»

Четвертий міжнародний фестиваль Benefit–один з найочікуваніших у фітнес індустрії України. В цьому році, як і в попередніх, події фестивалю відбувались два дні поспіль (8-9 вересня) на території Одеського Морського порту. Організаторами було встановлено головну сцену для майстер-класів, три зони для змагань та навчальних семінарів. Все це під відкритим небом, і, у прямому значенні, за два кроки від Чорного моря. До участі у фестивалі запрошувались не лише професіональні спортсмени, а й просто любителі фітнесу та активного способу життя. Яка атмосфера панувала під час фестивалю та які враження учасникам подарувало це свято спорту, дізнаєтесь із щоденника фестивалю.

День 1. 8:30Прибувши до одеського порту, перше, що кинулося в очі – це величезна черга для реєстрації учасників фестивалю. До церемонії відкриття залишається півгодини. На щастя, мені, як організатору, не довелося чекати і вже через декілька хвилин я опиняюся у холі виставкового центру, де кожен має змогу ознайомитись із сучасним спортивним обладнанням, придбати новий костюм для тренувань, скоштувати дієтичні фітнес десерти та пройти безкоштовне тестування своєї фізичної підготовки.

9:00Біля головної сцени зібралися всі учасники, презентери та організатори. Небо вкрите сірими хмарами, прохолодний морський вітер… Якщо зараз піде дощ, то це буде катастрофа. Всі площадки без навісу й учасникам навіть сховатися не вдасться. Сподіваюся, нам пощастить і все обійдеться.

Фото: Голда Олена

9:50 Четвертий фестиваль фітнесу офіційно відкрито! «Головна ціль фестивалю– зібрати всіх представників фітнес-індустрії в межах одного заходу, щоб ділитись досвідом й удосконалювати роботу тренерів. Усе це заради підняття рівню фізичної підготовки населення не тільки в межах Одеси, а й по всій Україні»,– Борис Михайленко м. Одеса (старший методист центру «Академія Фітнесу-Україна»).

 

12:00 Майстер-класи у самому розпалі. До дійства приєдналося ще більше учасників. За лаштунками мені вдається спіймати деяких презентерів. «Я приймала участь у великій кількості фітнес фестивалів далеко за межами нашої країни і можу впевнено сказати, що Benefit тримає свій рівень організації на найвищому рівні. З кожним роком все більш учасників та різних презентерів з-за кордону. Це вражає та надихає»,– Катерина Смірнова м. Київ (засновник InternationalPilatesUniversity).

Фото: Голда Олена

15:00 Особлива увага приділялася гостям із-за кордону. Щойно закінчився виступ Пера Маркусена (Швейцарія). «Це дійсно якась магія! Люди навколо мене позитивні, енергійні. Всі посміхаються, танцюють», – емоційно поділився Пер. Мені пощастило, тому що я особисто зустрічала Пера в аеропорту. Але під час перельоту був загублений його багаж і до кінця фестивалю його не повернули власникові. Тому, Перу довелося проводити свій майстер-клас у джинсах та футболці, в яких він щойно прилетів із Швейцарії. Не зважаючи на це, його майстер-класи пройшли блискуче. Ось, що означає справжній професіоналізм.

 

День 2. 9:00 Свій другий день фестивалю розпочинаю на тренінгу «Успішний фітнес-клуб». «Новацією цьогорічного Benefit стало проведення бізнес-форуму. Сьогодні відсутність знань у сфері менеджменту фітнес-індустрії заважає якісно розвивати цей напрям в країні. Тому, влаштовуючи такі форуми, ми навчаємо робітників цієї галузі як правильно та грамотно організовувати роботу у будь-якому спортивному клубі»,– Світлана Бірючинська м.Харків (бізнес-тренер).

Фото: Голда Олена

12:00 Знову опиняюся біля головної сцени, де кожну годину виходить новий презентер. «Мене дуже вразило різноманіття майстер-класів та воркшопів цього року. Багато нових спрямувань фітнесу представлені для широкої аудиторії. Дуже приємно, що ми не стоїмо на місці й постійно розширюємо свої знання у напрямках степ-аеробіки, функціонального тренінгу та танцювальних програм»,– Олена Теліш м. Київ (керівник Академії фітнесу «Майстер»).

14:00Варто відзначити змагання з Крос Фіту, які відбуваються на протязі двох днів фестивалю. Професіональні спортсмени виконують певну програму за обмежений проміжок часу. За дотриманням техніки і правил безпеки слідкують досвідчені  експерти.  Це нова культура, що активно розвивається та набуває популярності серед населення.

16:00 Четвертий фестиваль фітнесу Benefit 2018 завершується. Стомлені, але неймовірно задоволені та всміхнені учасники аплодують останньому презентеру. Це були дуже насичені, яскраві та незабутні два дні! Проведення таких фестивалів є необхідним для пропаганди здорового та активного способу життя.Тому, витрачайте свій час із користю для тіла і розуму. Адже заняття спортом справді може змінити ваше життя на краще!

Голда Олена.

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний

Студентські газети – результат колективної роботи майбутніх журналістів

На факультеті журналістики, реклами та видавничої справи викладають дисципліну, що направлена на відточення студентами практичних навичок володіння словом, – журналістську майстерність. На цих заняттях студенти

Осінь по-карпатськи

Карпати – багата культурна історія, збирання ягід та грибів, катання на лижах і сноуборді, риболовля, купання в гірських річках і просто естетична насолода краєвидами. Ми