Спеціальний показ фільму «Вікторія: трагедія пустоти»

Чимало кому відома подія, яка трапилась 16 вересня 2017 року у дитячому таборі «Вікторія». З часом можна помітити, що люди перестали говорити про цю трагедію, неначе їх хвилює щось лише тоді, коли воно трапляється. Але ж стільки усього залишилось у темряві, стільки деталей не було прояснено, що з кожною хвилиною стає страшно за байдужість суспільства.

Проте все ж були ті, кого турбувало те, що сталося. Окрім батьків загиблих дівчинок — це команда незалежних експертів, яка протягом півроку вела розслідування цього діла. Вони, завдяки спільній праці, надали людям важливу інформацію, яка лежить у документальному фільмі «Вікторія: трагедія пустоти».

Перед тим, як опублікувати фільм на сайті, 14 вересня в Одесі було проведено спецпоказ. Для цього обрали арт-центр «Underpub», який дуже підходив своєю атмосферою для демонстрації. Кінофільм презентували журналістки і авторки фільму — Євгенія Моторевська та Катерина Лихогляд.

У документальному фільмі доведеться почути несамовите інтерв’ю з батьками загиблих дівчат, побачити, які саме помилки допустили при будуванні дитячого табору, повторну експертизу, а також людей, які повністю винні у тому, що сталася трагедія. Після перегляду була дана можливість присутнім обговорити події та усе, що могло бути незрозумілим.

Таким чином журналістки намагаються спонукати глядачів до дії: відстоювати не тільки свої права, а й намагатися не залишатися байдужими, коли трапляється щось жахливе у місті, у якому вони проживають.

Маргарита Іванченко