Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Спеціальний показ фільму «Вікторія: трагедія пустоти»

Чимало кому відома подія, яка трапилась 16 вересня 2017 року у дитячому таборі «Вікторія». З часом можна помітити, що люди перестали говорити про цю трагедію, неначе їх хвилює щось лише тоді, коли воно трапляється. Але ж стільки усього залишилось у темряві, стільки деталей не було прояснено, що з кожною хвилиною стає страшно за байдужість суспільства.

Проте все ж були ті, кого турбувало те, що сталося. Окрім батьків загиблих дівчинок — це команда незалежних експертів, яка протягом півроку вела розслідування цього діла. Вони, завдяки спільній праці, надали людям важливу інформацію, яка лежить у документальному фільмі «Вікторія: трагедія пустоти».

Перед тим, як опублікувати фільм на сайті, 14 вересня в Одесі було проведено спецпоказ. Для цього обрали арт-центр «Underpub», який дуже підходив своєю атмосферою для демонстрації. Кінофільм презентували журналістки і авторки фільму — Євгенія Моторевська та Катерина Лихогляд.

У документальному фільмі доведеться почути несамовите інтерв’ю з батьками загиблих дівчат, побачити, які саме помилки допустили при будуванні дитячого табору, повторну експертизу, а також людей, які повністю винні у тому, що сталася трагедія. Після перегляду була дана можливість присутнім обговорити події та усе, що могло бути незрозумілим.

Таким чином журналістки намагаються спонукати глядачів до дії: відстоювати не тільки свої права, а й намагатися не залишатися байдужими, коли трапляється щось жахливе у місті, у якому вони проживають.

 

Маргарита Іванченко

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний

Студентські газети – результат колективної роботи майбутніх журналістів

На факультеті журналістики, реклами та видавничої справи викладають дисципліну, що направлена на відточення студентами практичних навичок володіння словом, – журналістську майстерність. На цих заняттях студенти

Осінь по-карпатськи

Карпати – багата культурна історія, збирання ягід та грибів, катання на лижах і сноуборді, риболовля, купання в гірських річках і просто естетична насолода краєвидами. Ми