студентське життя

Студенти журфаку побували «У гостях у Дмитра Гордона»

Цієї осені відбулося декілька зустрічей студентів із відомими журналістами. Одним із гостей факультету став Дмитро Гордон, телеведучий, журналіст та головний редактор газети «Бульвар Гордона». Від секретів вдалого інтерв’ю до політики – розмова розкрила декілька  тем.


Освіта в Іспанії: бібліотеки з кімнатами для відпочинку та групові проекти

Лише уявіть, що велика простора та світла бібліотека, куди студенти реально ходять виконувати домашнє завдання – не вигадка. Їх туди не примусово ведуть на екскурсію, адже там силасиленна унікальних зібрань, які не можна чіпати. Студенти університету Деусто в Іспанії, де я проходила стажування за програмою Erasmus+, ходять до читальних залів регулярно й під час екзаменів, й просто так: тобто у звичайні навчальні дні. 


Школа журналістики від газети “День”: а як минуло твоє літо?

Якщо ви досі наївно гадаєте, що літо створене для відпочинку, то ви ще недостатньо довго навчаєтесь в університеті. А студенти журфаку взагалі мають розуміти це як ніхто інший, адже в нашій справі завжди потрібно тримати руку на пульсі. Сьогодні, зважаючи на кількість різноманітних проектів, літніх шкіл та стажувань, це робити доволі легко.

Цього літа три студентки нашого факультету  Христина Шкрябіна, Любов Рибалко та Наталя Сандакова закреслили в календарі усі липневі дні, залишивши їх Літній школі журналістики газети «День».


Ерасмус Інсайдер, або Як навчатися за кордоном

Ерасмус — некомерційна програма навчальної мобільності студентів, яка спонсорується Європейським Союзом. Программа розрахована на 2014-2020рр. Податки громадян ЄС йдуть на стипендійни виплати для молодих людей з країн, що мають нестабільну економічно-політичну ситуацію: Україна, Республіка Молдова, Білорусь, Росія, Палестина, Індія, Єгипет.

Читати далі