Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Студентська конференція об’єднує. 12 університетів України взяли участь у Всеукраїнській студентській конференції

Студенти зі всієї України мали можливість взяти участь в Херсонській науково-практичній конференції в режимі онлайн. Факультет журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ  імені І.І. Мечникова був одним із організаторів цього заходу.


Фото з сайту Херсонського університету

Карантин не став перешкодою для проведення Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Сучасний медіапростір: історія, проблеми, перспективи». І хоча конференція проходила в онлайн- режимі, через додаток Zoom, 19 червня вона об’єднала понад 50 студентів факультетів журналістики з 12 навчальних закладів вищої освіти. Ініціатор та організатор конференції – кафедра соціальних комунікацій Херсонського державного університету. Співорганізаторами стали Інститут журналістики КНУ ім. Т. Шевченка, факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова і факультет журналістики Запорізького національного університету.

Під час конференції були розглянуті такі теми: «Проблема теорії та історії журналістики»; «Функціонування сучасних аудіовізуальних ЗМІ»; «Ефекти та тренди новітніх медіа»; «Сучасні тенденції розвитку медіаосвіти та медіаграмотності»; «Реклама та PR як складники медіакартини світу»; «Мовні аспекти сучасного медійного простору»; «Українська публіцистика: вчора, сьогодні, завтра».

Дмитро Тельпіс, студент-журналіст  ОНУ ім. І.І. Мечникова, учасник конференції ділиться враженнями: «Добре, що навіть у часи пандемії студентські наукові конференції продовжуються. Насправді навіть в онлайн такі заходи виходять напрочуд ефективними. Усі мали змогу поділитися напрацюваннями, для нас це було пріоритетом. Важливо, що взяли участь студенти з різних регіонів та різних університетів, це дало змогу порівняти отримані висновки. Загалом все було насправді приємно, бо коли немає можливості зустрічатись наживо, такі онлайн-конференції досить важливі».

Усі учасники отримали сертифікати про участь та електронний збірник матеріалів Всеукраїнської конференції.

Іванна Карабажак, студентка ІІ курсу

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний

Студентські газети – результат колективної роботи майбутніх журналістів

На факультеті журналістики, реклами та видавничої справи викладають дисципліну, що направлена на відточення студентами практичних навичок володіння словом, – журналістську майстерність. На цих заняттях студенти

Осінь по-карпатськи

Карпати – багата культурна історія, збирання ягід та грибів, катання на лижах і сноуборді, риболовля, купання в гірських річках і просто естетична насолода краєвидами. Ми