Студентська конференція об’єднує. 12 університетів України взяли участь у Всеукраїнській студентській конференції

Студенти зі всієї України мали можливість взяти участь в Херсонській науково-практичній конференції в режимі онлайн. Факультет журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ  імені І.І. Мечникова був одним із організаторів цього заходу.

Фото з сайту Херсонського університету

Карантин не став перешкодою для проведення Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Сучасний медіапростір: історія, проблеми, перспективи». І хоча конференція проходила в онлайн- режимі, через додаток Zoom, 19 червня вона об’єднала понад 50 студентів факультетів журналістики з 12 навчальних закладів вищої освіти. Ініціатор та організатор конференції – кафедра соціальних комунікацій Херсонського державного університету. Співорганізаторами стали Інститут журналістики КНУ ім. Т. Шевченка, факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова і факультет журналістики Запорізького національного університету.

Під час конференції були розглянуті такі теми: «Проблема теорії та історії журналістики»; «Функціонування сучасних аудіовізуальних ЗМІ»; «Ефекти та тренди новітніх медіа»; «Сучасні тенденції розвитку медіаосвіти та медіаграмотності»; «Реклама та PR як складники медіакартини світу»; «Мовні аспекти сучасного медійного простору»; «Українська публіцистика: вчора, сьогодні, завтра».

Дмитро Тельпіс, студент-журналіст  ОНУ ім. І.І. Мечникова, учасник конференції ділиться враженнями: «Добре, що навіть у часи пандемії студентські наукові конференції продовжуються. Насправді навіть в онлайн такі заходи виходять напрочуд ефективними. Усі мали змогу поділитися напрацюваннями, для нас це було пріоритетом. Важливо, що взяли участь студенти з різних регіонів та різних університетів, це дало змогу порівняти отримані висновки. Загалом все було насправді приємно, бо коли немає можливості зустрічатись наживо, такі онлайн-конференції досить важливі».

Усі учасники отримали сертифікати про участь та електронний збірник матеріалів Всеукраїнської конференції.

Іванна Карабажак, студентка ІІ курсу