Одеський національний університет імені І. І. Мечникова

Студентські газети – результат колективної роботи майбутніх журналістів

IMG_1865

На факультеті журналістики, реклами та видавничої справи викладають дисципліну, що направлена на відточення студентами практичних навичок володіння словом, – журналістську майстерність. На цих заняттях студенти працюють у редакціях, яких на сьогодні налічується 18, і готують до випуску власні газетні видання. Таким чином студенти не просто відшліфовують свої вміння – готувати до публікації журналістські матеріали, але й разом з керівниками повністю відтворюють повноцінну роботу редакцій.

Студентську роботу в редакціях організовано таким чином, аби кожен мав змогу виконувати покладені на нього зобов’язання: писати журналістські матеріали, розробляти дизайн, займатися версткою чи коректурою тощо. Разом із викладачами-керівниками редакцій студенти працюють над новим номером газети впродовж місяця, а після – презентують готові видання на стендах, що розміщені у холі на 1 поверсі нашого корпусу, та на сайті факультету.

У редакціях запроваджено таку ініціативу – обирати найкращі матеріали з кожного номеру. Так, керівниками редакцій обираються журналістські тексти, які репрезентують результати наполегливої праці студентів. Ознайомитися з цими матеріалами можна за лінком: http://fj.onu.edu.ua/studentski-redaktsii/

Також рекомендуємо переглянути студентські газети: http://fj.onu.edu.ua/hazety-v-pdf/

Лада Чубенко, – пресслужба

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Діалог культур: про зустріч студентів факультету журналістики, реклами та видавничої справи з Послом Канади в Україні

Студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи відвідали лекцію Надзвичайного і Повноважного Посла Канади в Україні — Лариси Ґаладзи. Зустріч пройшла в онлайн-форматі на платформі Zoom. На зустрічі також були присутні студенти з інших факультетів ОНУ імені І. І. Мечникова. Модерував захід кандидат політичних наук, доцент Володимир Дубовик.

Один у полі (не) воїн: про майбутнє конструктивної журналістики в Україні

Професія журналіста як об’ємна складна геометрична фігура: має багато аспектів, сторін та кутів… Це усвідомлюють студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи, тому займають активну позицію, стежать за трендами сучасної журналістики і у навчальний, і у вільний від занять час. Саме тому 13 квітня за сприяння керівництва та викладачів факультету вони долучилися до лекції «Конструктивна журналістика: як перестати писати тільки погані новини?», організатором якої стала Комісія з журналістської етики. Ключовим спікером був Віктор Пічугін, заступник головного редактора медіагрупи «Накипіло», голова Громадського телебачення Харкова

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний