IMG_1865

На факультеті журналістики, реклами та видавничої справи викладають дисципліну, що направлена на відточення студентами практичних навичок володіння словом, – журналістську майстерність. На цих заняттях студенти працюють у редакціях, яких на сьогодні налічується 18, і готують до випуску власні газетні видання. Таким чином студенти не просто відшліфовують свої вміння – готувати до публікації журналістські матеріали, але й разом з керівниками повністю відтворюють повноцінну роботу редакцій.

Студентську роботу в редакціях організовано таким чином, аби кожен мав змогу виконувати покладені на нього зобов’язання: писати журналістські матеріали, розробляти дизайн, займатися версткою чи коректурою тощо. Разом із викладачами-керівниками редакцій студенти працюють над новим номером газети впродовж місяця, а після – презентують готові видання на стендах, що розміщені у холі на 1 поверсі нашого корпусу, та на сайті факультету.

У редакціях запроваджено таку ініціативу – обирати найкращі матеріали з кожного номеру. Так, керівниками редакцій обираються журналістські тексти, які репрезентують результати наполегливої праці студентів. Ознайомитися з цими матеріалами можна за лінком: http://fj.onu.edu.ua/studentski-redaktsii/

Також рекомендуємо переглянути студентські газети: http://fj.onu.edu.ua/hazety-v-pdf/

Лада Чубенко, – пресслужба