Студенти-першокурсники пройшли VII школу профспілкового активу

6-7 жовтня 2018 року в новому корпусі ОНУ ім.Мечникова пройшла школа профактива, яка дала можливість деяким студентам-першокурсникам різних факультетів познайомитися один з одним та навчитися працювати у команді.

Методика знайомства була неочікуваною. Спочатку новачків поділили на три групи та повели до аудиторій на першу лекцію під назвою “Тимбілдинг, медицина або профілактика інфекційних захворювань”. На цьому спільному занятті вчили, як працювати у команді, знаходити спільну мову з різними незнайомими людьми. Були різні вправи, які наочно показували, як відчувати іншу людину.

Потім були заняття, де студенти навчалися робити штучне дихання та непрямий масаж серця, накладати джгути, шини та пов‘язки. А третім рівнем знайомства була невелика лекція про профілактику інфекційних захворювань, як і де зробити аналіз на ВІЧ і що робити, якщо тест показав позитивний результат.

По завершенню усіх трьох занять було офіційне закриття з нагородженням.Усім учасникам видали сертифікат про проходження школи профспілки. «Мені дуже сподобалося. Дуже вдалі і дійсно корисні тренінги, приємні заохочення у вигляді кави-брейка та обіду. Єдиний мінус — це час. Мені здається, захід трохи затягнувся, а так все дуже класно»,- прокоментував студент першого курсу факультету журналістики, реклами та видавничої справи Іван.

Другий день став більш розважальним це була поїздка в Умань. З самого ранку студенти відправилися до Софіївського парку. «Для чого потрібна ця школа? Це школа, яка вчить бути лідером не тільки в профспілці, а й в принципі по життю. Адже тільки 15% людей є справжніми лідерами, за якими будуть йти інші 85%. Профком студентів та аспірантів ОНУ імені І.І.Мечникова намагається зробити все, аби ви були справжніми лідерами як в університеті, так і в подальшому житті», — прокоментувала захід голова профбюро факультету  журналістики, реклами та видавничої справи Олена Бакума.
    Нагадаємо, цей захід проходить кожен рік для студентів-першокурсників.

Катерина Нікітенко