Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Студенти-першокурсники пройшли VII школу профспілкового активу

6-7 жовтня 2018 року в новому корпусі ОНУ ім.Мечникова пройшла школа профактива, яка дала можливість деяким студентам-першокурсникам різних факультетів познайомитися один з одним та навчитися працювати у команді.

Методика знайомства була неочікуваною. Спочатку новачків поділили на три групи та повели до аудиторій на першу лекцію під назвою “Тимбілдинг, медицина або профілактика інфекційних захворювань”. На цьому спільному занятті вчили, як працювати у команді, знаходити спільну мову з різними незнайомими людьми. Були різні вправи, які наочно показували, як відчувати іншу людину.

Потім були заняття, де студенти навчалися робити штучне дихання та непрямий масаж серця, накладати джгути, шини та пов‘язки. А третім рівнем знайомства була невелика лекція про профілактику інфекційних захворювань, як і де зробити аналіз на ВІЧ і що робити, якщо тест показав позитивний результат.

По завершенню усіх трьох занять було офіційне закриття з нагородженням.Усім учасникам видали сертифікат про проходження школи профспілки. «Мені дуже сподобалося. Дуже вдалі і дійсно корисні тренінги, приємні заохочення у вигляді кави-брейка та обіду. Єдиний мінус — це час. Мені здається, захід трохи затягнувся, а так все дуже класно»,- прокоментував студент першого курсу факультету журналістики, реклами та видавничої справи Іван.

Другий день став більш розважальним це була поїздка в Умань. З самого ранку студенти відправилися до Софіївського парку. «Для чого потрібна ця школа? Це школа, яка вчить бути лідером не тільки в профспілці, а й в принципі по життю. Адже тільки 15% людей є справжніми лідерами, за якими будуть йти інші 85%. Профком студентів та аспірантів ОНУ імені І.І.Мечникова намагається зробити все, аби ви були справжніми лідерами як в університеті, так і в подальшому житті», — прокоментувала захід голова профбюро факультету  журналістики, реклами та видавничої справи Олена Бакума.
    Нагадаємо, цей захід проходить кожен рік для студентів-першокурсників.

Катерина Нікітенко 

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний

Студентські газети – результат колективної роботи майбутніх журналістів

На факультеті журналістики, реклами та видавничої справи викладають дисципліну, що направлена на відточення студентами практичних навичок володіння словом, – журналістську майстерність. На цих заняттях студенти

Осінь по-карпатськи

Карпати – багата культурна історія, збирання ягід та грибів, катання на лижах і сноуборді, риболовля, купання в гірських річках і просто естетична насолода краєвидами. Ми