Студенти-журналісти на «Mechnikov Concert» в Літньому театрі

Студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи — творчі, талановиті й амбіційні…І вони розкрили власні артистичні можливості, взявши участь у концерті, що пройшов 3 жовтня 2021 року в Літньому театрі. Пресслужба факультету слідкувала за подіями, аби поділитись із вами деталями заходу та враженнями учасників…

До участі у концерті долучилася студентка-журналістка 1 курсу Катерина Гонтар (сценічний псевдонім «Ліса»). У її  виконанні прозвучала романтична пісня IOWA «Одно и то же».

Після концерту ми поцікавились її враженнями від участі у цьому заході: «Я відчула цю неймовірну енергію сцени і живих виступів. Люди підтримували мене, співали разом зі мною, і це дуже мотивувало. Пісня, з якою я виступила, — «Одно и то же», має для мене особливий сенс, змушує замислитись над важливими речами. У ній поєднуються ніжність почуттів і жорсткий характер, що близько для мене. Тому дуже захотілось передати цю зміну емоцій і настрою слухачам».

На сцені також виступали танцюристи і танцювальні колективи: «Універdance», «Ostanin dance centre», «Liberty», «Nikomo tap studio». Гумористична команда «Курортний роман» та співаки: Катерина Сумрачевська, Олександра Хріщева, Аліна Передерій, Владислав Павлов, Олександр Гаврілуца та Віктор Назаренко.

Свято проходило у дружній та приємній атмосфері. Молодих артистів прийшли підтримати студенти з різних факультетів нашого  університету.

Художня керівниця центру культури ОНУ імені І. І. Мечникова Вікторія Письмиченко поділилась із нами своїми думками щодо заходу такого формату: «У самому центрі Одеси, в цей яскравий день ми вирішили продемонструвати одеситам, гостям міста наших молодих та талановитих студентів ОНУ імені І. І. Мечникова. Це, безумовно, популяризація університету. І, напевно, серед глядачів є багато наших потенційних абітурієнтів. Переконана, що всі отримали задоволення від свята!».

А ми бажаємо молодим талантам творчої наснаги та не зупинятися на досягнутих успіхах!

Владислав Кушнір,

пресслужба факультету