Студенти-журналісти вперше захистили дипломні роботи виключно у форматі творчих проектів

Випускники та студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи підтвердили свій високий фаховий рівень підготовки захистивши дипломні роботи у форматі творчих медіапроєктів. Це і аудіовізуальні, і друковані, і електронні продукти. Майбутні журналісти висвітлили у творчих проєктах актуальні проблеми соціальної, культурної, спортивної, туристичної сфери, – від виготовлення бринзи у Бесарабському краї до новітніх систем відтворення зображення та звуку у кінотеатрах Одеси, від діяльності одеського рок-клубу до причин освітньої еміграції українців. Створені медіапродукти стануть важливим складником портфоліо студентів і стануть їм у нагоді при влаштуванні на роботу.

Як розповідає декан факультету професор Олена Іванова, до цього року студенти теж могли продемонструвати журналістські навички у дипломній роботі, включивши матеріал у її структуру. Але з цього року на факультеті вже повністю перейшли на підготовку дипломних робіт у форматі творчих журналістських проєктів, які готові до оприлюднення у ЗМІ. «Наш факультет готує фахівців, що відповідають запитам масмедійного ринку праці, що й доводять захищені цього року дипломні проєкти, — зазначає Олена Іванова. — Мене дуже тішить той факт, що рівень компетентності та журналістської майстерності, продемонстрований нашими випускниками, вищий за рівень багатьох регіональних медіа, що надає надію на підсилення локальних ЗМІ новими професійними кадрами. Новий Стандарт вищої освіти за спеціальністю «журналістика» дає більше можливостей для реалізації саме творчих компетентностей здобувачів, що ми охоче підтримуємо та втілюємо».

Катерина Харченко, студентка ІІ курсу