Одеський національний університет імені І. І. Мечникова

Студенти

Аби вдосконалювати журналістські навички та здобувати нові знання, наші студенти періодично беруть участь у різноманітних міжнародних проєктах: семінарах, тренінгах, вебінарах, конференціях. 

Конференція #МЕДІАВИКЛИКИ2021

У дводенному форумі, присвяченому ювілею Незалежності України, на тему «Якої журналістики ми потребуємо для модернізації країни?», брала участь студентка магістратури Пушкашова Мадіна. Захід проводився за підтримки «USAID».

C:\Users\Admin\Downloads\20210831_113300.jpg
Мадіна Пушкашова на конференція #МЕДІАВИКЛИКИ2021

Висвітлення торгівлі людьми в медіа 2021

У травні 2021 року за підтримки Стокгольмського університету Сьодерторн та Міжнародної організації міграції для студентів-журналістів проводилась міжуніверситетська спеціальна програма навчання та підготовки творчої роботи на міжнародний конкурс за темою «Висвітлення торгівлі людьми в медіа». У проєкті брали участь студентки магістратури Мінчева Тетяна та Голубєва Анастасія.

C:\Users\Admin\Downloads\сканирование0009.jpg
Сертифікат про участь у конкурсі Мінчевої Тетяни
C:\Users\Admin\Downloads\-5258333717989012460_121.jpg
Сертифікат про участь у конкурсі Голубєвої Анастасії
Голубєва Анастасія на тренінгу “Висвітлення торгівлі людьми в ЗМІ”

«Хранителі часу»

Літо – не лише час для відпочинку наших студентів, а й період, коли можна долучитись до різноманітних проєктів та розвивати свій журналістський потенціал. Тренінг у рамках проєкту «Хранителі часу» став одним з таких можливостей. Захід проводився за підтримки міжнародної організації «Forum ZFD» (Німеччина) 21-22 серпня 2021 року та був присвячений історичній спадщині Одещини. До проєкту долучилась і наша студентка магістратури Мінчева Тетяна

C:\Users\Admin\Downloads\1630400074082.jpg
Мінчева Тетяна на лекції «Хранителі часу»

Права людини в медіа: від розуміння до змін 2020

Активну участь у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін» брали студентки Андрейчук Валерія, Голубєва Анастасія, Джога Вероніка. Конкурс проводився за підтримки Міністерства закордонних справ Данії, Центром прав людини ZMINA.