Одеський національний університет імені І. І. Мечникова

Талановиті першокурсники

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи вирізняється творчими, здібними та винахідливими студентами-журналістами. Багато з них професійно займаються танцями, співом, спортом, а також цікавляться фотографією, поетичним та художнім ремеслом. Цього року ряди майбутніх журналістів поповнив не один десяток талановитих першокурсників, про яких ми вирішили розповісти вам.

Тимофій Мельников

Тимофій Мельников – фотограф-самоук. Займатися фотографією юнак почав чотири роки тому, коли до рук потрапила перша камера. Працює у таких жанрах, як урбаністика, стріт та портрет. Тимофій упевнений, що результат залежить не від техніки, а від ідеї та бажання творити, тому кожного дня відкриває щось нове. Публікації фотографа можна знайти на відомих сайтах, зокрема «500px», «Unsplash», «Pexels». Наразі працює фото-кореспондентом в інформаційній агенції «Одеса-Медіа». 

Карина Пушкіна

Карина Пушкіна займається фотографією більше двох років. Дівчина спеціалізується на постановочних фешн та портретних зйомках. Наразі співпрацює з великою кількістю професійних моделей та є штатним фотографом модельної агенції «Teffi».

Аріадна Панчук

Аріадна Панчук – трикратна чемпіонка України з карате. За 7 років своєї кар’єри Аріадна встигла здобути чимало нагород на всеукраїнських турнірах, а в 2019 році посіла 5 місце на чемпіонаті світу, який проходив у Чилі, а також стала чемпіонкою юнацьких Combat Games. Наразі дівчина проходить відбір до нового складу молодіжної збірної на чемпіонат Європи, який пройде у Фінляндії.

Костянтин Попов

Костянтин Попов – басист  гурту «Rectal Perforator». Хлопці грають у стилі андеграунд інді-метал-панк. Костянтин разом із гуртом відіграв уже декілька концертів. Їхні лайф-виступи можна побачити на «YouTube», а в кінці листопада наживо можна буде побачити їхній перформанс у «More Music Club».

Ксенія Кулашкіна

Ксенія Кулашкіна займається бальними танцями понад 11 років. За цей час вона підкорила не один паркет. За її плечима перемоги на таких турнірах, як «Кубок Співдружності», «Кубок Південної Пальміри», Відкритий чемпіонат Одеської області та багато інших. Зараз Ксенія шукає партнера по танцям, аби повернутися на паркет вже в парі.

Микита Каптенко

Микита Каптенко – гравець одеського футбольного клубу «Чорноморець». Юнак займається футболом більше 10 років і за цей час встиг об’їхати зі своїм клубом всю Україну. У списку його досягнень десятки призових місць, останнє з яких – друге місце на юнацькому турнірі, який проходив у Львові.

Талантів серед першокурсників дійсно багато, і всі вони відрізняються один від одного. Факультет пишається кожним своїм студентом та бажає сил і натхнення на нові звершення!

Циркуль Поліна,
прес-служба факультету

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Діалог культур: про зустріч студентів факультету журналістики, реклами та видавничої справи з Послом Канади в Україні

Студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи відвідали лекцію Надзвичайного і Повноважного Посла Канади в Україні — Лариси Ґаладзи. Зустріч пройшла в онлайн-форматі на платформі Zoom. На зустрічі також були присутні студенти з інших факультетів ОНУ імені І. І. Мечникова. Модерував захід кандидат політичних наук, доцент Володимир Дубовик.

Один у полі (не) воїн: про майбутнє конструктивної журналістики в Україні

Професія журналіста як об’ємна складна геометрична фігура: має багато аспектів, сторін та кутів… Це усвідомлюють студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи, тому займають активну позицію, стежать за трендами сучасної журналістики і у навчальний, і у вільний від занять час. Саме тому 13 квітня за сприяння керівництва та викладачів факультету вони долучилися до лекції «Конструктивна журналістика: як перестати писати тільки погані новини?», організатором якої стала Комісія з журналістської етики. Ключовим спікером був Віктор Пічугін, заступник головного редактора медіагрупи «Накипіло», голова Громадського телебачення Харкова

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний