Талановиті першокурсники

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи вирізняється творчими, здібними та винахідливими студентами-журналістами. Багато з них професійно займаються танцями, співом, спортом, а також цікавляться фотографією, поетичним та художнім ремеслом. Цього року ряди майбутніх журналістів поповнив не один десяток талановитих першокурсників, про яких ми вирішили розповісти вам.

Тимофій Мельников

Тимофій Мельников – фотограф-самоук. Займатися фотографією юнак почав чотири роки тому, коли до рук потрапила перша камера. Працює у таких жанрах, як урбаністика, стріт та портрет. Тимофій упевнений, що результат залежить не від техніки, а від ідеї та бажання творити, тому кожного дня відкриває щось нове. Публікації фотографа можна знайти на відомих сайтах, зокрема «500px», «Unsplash», «Pexels». Наразі працює фото-кореспондентом в інформаційній агенції «Одеса-Медіа». 

Карина Пушкіна

Карина Пушкіна займається фотографією більше двох років. Дівчина спеціалізується на постановочних фешн та портретних зйомках. Наразі співпрацює з великою кількістю професійних моделей та є штатним фотографом модельної агенції «Teffi».

Аріадна Панчук

Аріадна Панчук – трикратна чемпіонка України з карате. За 7 років своєї кар’єри Аріадна встигла здобути чимало нагород на всеукраїнських турнірах, а в 2019 році посіла 5 місце на чемпіонаті світу, який проходив у Чилі, а також стала чемпіонкою юнацьких Combat Games. Наразі дівчина проходить відбір до нового складу молодіжної збірної на чемпіонат Європи, який пройде у Фінляндії.

Костянтин Попов

Костянтин Попов – басист  гурту «Rectal Perforator». Хлопці грають у стилі андеграунд інді-метал-панк. Костянтин разом із гуртом відіграв уже декілька концертів. Їхні лайф-виступи можна побачити на «YouTube», а в кінці листопада наживо можна буде побачити їхній перформанс у «More Music Club».

Ксенія Кулашкіна

Ксенія Кулашкіна займається бальними танцями понад 11 років. За цей час вона підкорила не один паркет. За її плечима перемоги на таких турнірах, як «Кубок Співдружності», «Кубок Південної Пальміри», Відкритий чемпіонат Одеської області та багато інших. Зараз Ксенія шукає партнера по танцям, аби повернутися на паркет вже в парі.

Микита Каптенко

Микита Каптенко – гравець одеського футбольного клубу «Чорноморець». Юнак займається футболом більше 10 років і за цей час встиг об’їхати зі своїм клубом всю Україну. У списку його досягнень десятки призових місць, останнє з яких – друге місце на юнацькому турнірі, який проходив у Львові.

Талантів серед першокурсників дійсно багато, і всі вони відрізняються один від одного. Факультет пишається кожним своїм студентом та бажає сил і натхнення на нові звершення!

Циркуль Поліна,
прес-служба факультету

Поділитися:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram