Там, де лунає одеська незалежна музика

Платформ, які підтримують початківців у музичній сфері та у цілому нестандартний формат виконання, в Одесі небагато, але вони є. Редакція «Solo Vero» зробила невелику добірку таких місць.

Хотілось би розпочати з «More Music Club» – простору, де переважно грає музика наживо, але ще організуються такі творчі заходи, як, наприклад, поетичні вечори. У клубі практично кожного дня проводяться концерти маловідомих виконавців чи колективів, але іноді сюди можуть завітати і доволі відомі артисти. Не менш ніж двічі на місяць проводиться так званий МУЗРУХ – серія концертів різних музичних груп, кожний з яких триває близько півгодини. Мета проекту – представити одеську незалежну музику місту та надати їй можливість розвиватися. З листопада «MMC» не працював, але в середині лютого відновив роботу вже на новому місці – на Пушкінській, 75.

Прямо за кутом від цієї творчої ділянки заходиться інша – «TRUE MAN». У цьому місці поєднались бар та непогана жива музика. Кожний вівторок у клубі о дев’ятій годині вечора проводяться кіновечори з вільним входом, а концерти проходять раз у кілька днів. Влітку звичайний «TRUE MAN» перетворюється на «TRUE MAN HOT BOAT», тимчасово змінюючи адресу на Пляж Дельфін, та даючи змогу відвідувачам насолодитися прохолодним морським вітром. Але також тут діє доволі строгий фейсконтроль – вхід доступний тільки повнолітнім та охорона перевіряє паспорт тільки у фізичному варіанті.

Популярним місцем проведення концертів також можна назвати арт-клуб «Шкаф». Простір існує з далекого 2007-го року, організовуючи окрім музичних виступів багато літературних заходів та тематичних вечірок. Платформу можна знайти за адресою Грецька, 32.

Не можна не згадати «Stalkanat Art» – «унікальну розважальну платформу в стилі loft для проведення заходів будь-якого формату», як пишуть адміністратори офіційної сторінки простору на Facebook. Тут проводяться презентації, лекції, шоу-руми та, звичайно, концерти. Платформа має дуже стильний та приємний дизайн. «Stalkanat Art» знаходиться за адресою Водопровідна, 16, співпадаючи з адресою самого заводу «Стальканат».

«Urban Music Hall» – простір, де щодня грає класична, джазова та етнічна музика. Офіціальна сторінка зали пише, що виконавцями є найкращі колективи України та світу. Самостійною арт-платформою виступає «Urban Bar», в якому регулярно проходять концерти молодих виконавців, поетичні вечори та stand-up. Знайти простір можна за адресою Рішельєвська, 33.

Ковальова Олександра