Одеський національний університет імені І. І. Мечникова

Тексти полемічної літератури як складова частина комунікаційного дискурсу

Парфенюк Н. В.

У статті досліджуються тексти полемічної літератури як складова частина комунікаційного дискурсу. Розкриваються основні причини появи таких творів, лінгвально-структурна складова написання текстів та особливості комунікаційного дискурсу, що знайшли відображення в полемічних текстах ХVI-XVII ст.

ключові слова: полеміка, полемічна література, дискурс, комунікаційний дискурс

Парфенюк Н. В. Тексты полемической литературы как составляющая часть коммуникативного дискурса

В статье исследуются тексты полемической литературы как составная часть коммуникативного дискурса. Раскрываются основные причины создания таких произведений, лингвально-структурная составляющая написания текстов, и особенности коммуникативного дискурса, нашедшие отражение в полемических текстах ХVI-XVII века.

ключевые слова: полемика, полемическая литература, дискурс, коммуникативный дискурс

Parfenuk N. V.  Texts of Polemical Literature as Part of Communicative Discourse

The article examines the texts of polemical literature as part of communicative discourse. Describes basic reasons for creating such works, linguistic-structural component of the texts and features of communicative discourse reflected in the polemical of XVI–XVII centuries.

key words: polemic, polemical literature, discourse, communicative discourse

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Діалог культур: про зустріч студентів факультету журналістики, реклами та видавничої справи з Послом Канади в Україні

Студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи відвідали лекцію Надзвичайного і Повноважного Посла Канади в Україні — Лариси Ґаладзи. Зустріч пройшла в онлайн-форматі на платформі Zoom. На зустрічі також були присутні студенти з інших факультетів ОНУ імені І. І. Мечникова. Модерував захід кандидат політичних наук, доцент Володимир Дубовик.

Один у полі (не) воїн: про майбутнє конструктивної журналістики в Україні

Професія журналіста як об’ємна складна геометрична фігура: має багато аспектів, сторін та кутів… Це усвідомлюють студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи, тому займають активну позицію, стежать за трендами сучасної журналістики і у навчальний, і у вільний від занять час. Саме тому 13 квітня за сприяння керівництва та викладачів факультету вони долучилися до лекції «Конструктивна журналістика: як перестати писати тільки погані новини?», організатором якої стала Комісія з журналістської етики. Ключовим спікером був Віктор Пічугін, заступник головного редактора медіагрупи «Накипіло», голова Громадського телебачення Харкова

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний