Тексти полемічної літератури як складова частина комунікаційного дискурсу

Парфенюк Н. В.

У статті досліджуються тексти полемічної літератури як складова частина комунікаційного дискурсу. Розкриваються основні причини появи таких творів, лінгвально-структурна складова написання текстів та особливості комунікаційного дискурсу, що знайшли відображення в полемічних текстах ХVI-XVII ст.

ключові слова: полеміка, полемічна література, дискурс, комунікаційний дискурс

Парфенюк Н. В. Тексты полемической литературы как составляющая часть коммуникативного дискурса

В статье исследуются тексты полемической литературы как составная часть коммуникативного дискурса. Раскрываются основные причины создания таких произведений, лингвально-структурная составляющая написания текстов, и особенности коммуникативного дискурса, нашедшие отражение в полемических текстах ХVI-XVII века.

ключевые слова: полемика, полемическая литература, дискурс, коммуникативный дискурс

Parfenuk N. V.  Texts of Polemical Literature as Part of Communicative Discourse

The article examines the texts of polemical literature as part of communicative discourse. Describes basic reasons for creating such works, linguistic-structural component of the texts and features of communicative discourse reflected in the polemical of XVI–XVII centuries.

key words: polemic, polemical literature, discourse, communicative discourse