Топ онлайн музеїв світу, не виходячи з дому

У зв’язку з пандемією коронавірусу все частіше обговорюють, як пережити карантин і самоізоляцію. В зв’язку з цим постає питання: чим зайнятися вдома, щоб не витрачати час дарма і не падати духом? На щастя, завдяки інтернету, ми можемо проводити дозвілля з користю, а саме, відвідати найбільші музеї світу, залишаючись вдома. Наша редакція надає список безкоштовних онлайн музеїв світу.

Лувр

Веб-сайт Лувру пропонує ряд тематичних стежок, розроблених для того, щоб оглянути масштаб та багатство колекцій музею онлайн. Кожний слід заснований на добірці творів, що характеризують період, художній рух чи тему. Перед своїм візитом до Лувру радимо ознайомитися з інтерактивними планами поверху та перевірити графік закриття кімнати.

Лінк: louvre.fr

Театр-музей Далі

Сальвадор Далі – один із найвідоміших художників усіх часів. В цьому музеї можна побачити його надзвичайно незвичайні картини, скульптури та далекоглядні дослідження в галузі кіно та інтерактивного мистецтва в натуральну величину, що відкрили нове покоління творчого самовираження.

Лінк: salvador-dali.org

Третьяковська галерея

Третьяковська галерея — це головний музей національного мистецтва Росії, що зображує його унікальний внесок у світову культуру. Це гостинний музей, відомий своєю багатою колекцією і різноманіттям представлених експонатів. У розділі “Віртуальні виставки” на сайті можна відвідати більше, ніж 10 різноманітних виставок музею.

Лінк: tretyakovgallery.ru

Національний музей природної історії у Вашингтоні

Колекція музею нараховує 145 мільйонів зразків і артефактів. Кожен з них відображає момент у просторі та часі. Місія музею: сприяти розумінню природного світу та свого місця в ньому. Колекції музею розповідають про історію планети і являють собою запис взаємодії людини з навколишнім середовищем та один з одним. Також, національний музей називає свої експонати “довідником про те, як може виглядати та працювати майбутнє”.

Лінк: mnh.si.edu

Музей мадам Тюссо

Сьогодні експонати музею мадам Тюссо – це не тільки історичні особистості, як було спочатку. Це головним чином відображення всього, що популярно в світі та особливо в політиці і шоу-бізнесі. Тут Ви знайдете воскові фігури музикантів, акторів, коміків, політиків, вчених, співаків і т.д. На сьогоднішній день колекція музею налічує понад тисячу експонатів!
У віртуальному музеї мадам Тюссо Ви зможе пройтися онлайн за деякими залами (їх список в правому верхньому куті) і своїми очима побачити, що являє собою це приміщення. Завдяки технології 3D панорам, Ви можете дивитися по сторонах на 360 градусів, але сильно наблизитися до експонатів Ви не зможете: знімки виконані недостатньо деталізовано.

Лінк: sphericalimages.com

Музей Галілео

Один з найцікавіших музеїв Флоренції, експозиція якого буде однаково цікава і дітям, і дорослим. Як і майже всі музеї міста, основою колекції даного музею є предмети, зібрані родиною Медичі. Тут представлена одна з найбагатших у світі колекцій наукових інструменов. Розглядаючи експонати, можна уявити собі, чим користувалися вчені середньовіччя, роблячи свої відкриття, в чому заслуга Галілея перед наукою. Тут є також артефакти, що належать вченому.

Лінк: catalogue.museogalileo.it

Самелюк Юлія