Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Топ онлайн музеїв світу, не виходячи з дому

У зв’язку з пандемією коронавірусу все частіше обговорюють, як пережити карантин і самоізоляцію. В зв’язку з цим постає питання: чим зайнятися вдома, щоб не витрачати час дарма і не падати духом? На щастя, завдяки інтернету, ми можемо проводити дозвілля з користю, а саме, відвідати найбільші музеї світу, залишаючись вдома. Наша редакція надає список безкоштовних онлайн музеїв світу.

Лувр

Веб-сайт Лувру пропонує ряд тематичних стежок, розроблених для того, щоб оглянути масштаб та багатство колекцій музею онлайн. Кожний слід заснований на добірці творів, що характеризують період, художній рух чи тему. Перед своїм візитом до Лувру радимо ознайомитися з інтерактивними планами поверху та перевірити графік закриття кімнати.


Лінк: louvre.fr

Театр-музей Далі

Сальвадор Далі – один із найвідоміших художників усіх часів. В цьому музеї можна побачити його надзвичайно незвичайні картини, скульптури та далекоглядні дослідження в галузі кіно та інтерактивного мистецтва в натуральну величину, що відкрили нове покоління творчого самовираження. 

Лінк: salvador-dali.org

Третьяковська галерея

Третьяковська галерея — це головний музей національного мистецтва Росії, що зображує його унікальний внесок у світову культуру. Це гостинний музей, відомий своєю багатою колекцією і різноманіттям представлених експонатів. У розділі “Віртуальні виставки” на сайті можна відвідати більше, ніж 10 різноманітних виставок музею.

Лінк: tretyakovgallery.ru

Національний музей природної історії у Вашингтоні

Колекція музею нараховує 145 мільйонів зразків і артефактів. Кожен з них відображає момент у просторі та часі. Місія музею: сприяти розумінню природного світу та свого місця в ньому. Колекції музею розповідають про історію планети і являють собою запис взаємодії людини з навколишнім середовищем та один з одним. Також, національний музей називає свої експонати “довідником про те, як може виглядати та працювати майбутнє”.

Лінк: mnh.si.edu

Музей мадам Тюссо


Сьогодні експонати музею мадам Тюссо – це не тільки історичні особистості, як було спочатку. Це головним чином відображення всього, що популярно в світі та особливо в політиці і шоу-бізнесі. Тут Ви знайдете воскові фігури музикантів, акторів, коміків, політиків, вчених, співаків і т.д. На сьогоднішній день колекція музею налічує понад тисячу експонатів!
У віртуальному музеї мадам Тюссо Ви зможе пройтися онлайн за деякими залами (їх список в правому верхньому куті) і своїми очима побачити, що являє собою це приміщення. Завдяки технології 3D панорам, Ви можете дивитися по сторонах на 360 градусів, але сильно наблизитися до експонатів Ви не зможете: знімки виконані недостатньо деталізовано. 

Лінк: sphericalimages.com

Музей Галілео


Один з найцікавіших музеїв Флоренції, експозиція якого буде однаково цікава і дітям, і дорослим. Як і майже всі музеї міста, основою колекції даного музею є предмети, зібрані родиною Медичі. Тут представлена одна з найбагатших у світі колекцій наукових інструменов. Розглядаючи експонати, можна уявити собі, чим користувалися вчені середньовіччя, роблячи свої відкриття, в чому заслуга Галілея перед наукою. Тут є також артефакти, що належать вченому.

Лінк: catalogue.museogalileo.it

Самелюк Юлія

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний

Студентські газети – результат колективної роботи майбутніх журналістів

На факультеті журналістики, реклами та видавничої справи викладають дисципліну, що направлена на відточення студентами практичних навичок володіння словом, – журналістську майстерність. На цих заняттях студенти

Осінь по-карпатськи

Карпати – багата культурна історія, збирання ягід та грибів, катання на лижах і сноуборді, риболовля, купання в гірських річках і просто естетична насолода краєвидами. Ми