Абітурієнтам

Як студенти поєднують навчання та роботу за фахом?

У сучасному світі студентство часто вимагає не тільки зосередженості на навчанні, але й здатності забезпечити собі фінансову стабільність. Багато студентів змушені балансувати між навчанням і роботою. Цей ритм життя, який поєднує навчання та роботу, виявляється не тільки викликом, але й може мати значний вплив на студентський досвід і майбутню кар’єру. У нашому матеріалі ми розглянемо, як студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи намагаються впоратися з цим складним завданням, зберігаючи баланс між навчанням та професійним зростанням.

Читати далі »

Журналістика — актуальна професія сучасності

Фахівців яких професій потребуватиме Україна після перемоги у повномасштабній війні? Розлогу відповідь на це питання надала в прямому ефірі 7 каналу, що відбувся 5 липня 2023 року, декан факультету журналістики, реклами та видавничої справи — професор Олена Іванова.
Деталі дізнавайтеся у сюжеті.

Читати далі »

#Виробнича_практика: Навчання в поміч: як журналістська освіта допомагає у створенні власних проєктів

Започаткувати свій Ютуб-канал, розвивати блог в Інстаграмі або канал у Телеграмі — справи не з простих, хоч і здаються такими на перший погляд. Знайомство з усіма тонкощами створення власного контенту може налякати й зупинити, але тільки не наших студентів. Опанувавши найрізноманітніші навички під час навчання на факультеті, вони приходять до своїх проєктів уже з розумінням того, як це працює. Тож ми розпитали в них, як журналістська освіта допомагає у виготовленні власного контенту і як їм вдається поєднувати роботу для себе та навчання.

Читати далі »

Відкрита лекція декана факультету про можливості та перспективи сучасної журналістики

«Журналістика як амбітна пропозиція для креативного часу» — на таку тему відкриту лекцію провела Олена Іванова, декан факультету, професорка, медіаекспертка. Захід пройшов 27 квітня 2023 року на базі Наукової бібліотеки ОНУ імені І. І. Мечникова в змішаному форматі.

Читати далі »

Факультет зустрів майбутніх абітурієнтів на Дні відкритих дверей ОНУ імені І. І. Мечникова

Керівництво, викладачі та студенти факультету вже традиційно долучилися до зустрічі з майбутніми абітурієнтами. Цьогоріч захід відбувся 15 квітня в режимі офлайн у гуманітарному корпусі ОНУ імені І. І. Мечникова. Гості дізналися про правила вступу в 2023 році, особливості навчання та переваги, які надає фахова освіта за спеціальністю «Журналістика».

Читати далі »

Нова освітня програма «Реклама та зв’язки з громадськістю»

Цього року ми оголошуємо набір на бакалаврську освітню програму «Реклама та зв‘язки з громадськістю» і запрошуємо вступати на неї усіх, хто зацікавлений у здобутті професійних умінь та навичок у галузі реклами, маркетингових комунікацій, просування, іміджмейкінгу, піару, брендингу, медіарілейшинзу, роботи пресслужби тощо.

Читати далі »

«Журналістика – то не страшно…»: презентуємо проєкт студентів-магістрантів

Подолання страху – цікава та важлива пригода і в житті, і в професії. Як це відбувалося з нинішніми магістрантами-журналістами, вони розповіли у власному пораднику «Журналістика – то не страшно, або ж «7 «як» майбутніх журналістів: поради від людей, що почали… та не зупинилися на півшляху». Цей проєкт став результатом колективної творчої співпраці 1 курсу магістрів-журналістів та підсумував вивчення дисципліни «Сучасні медіапрактики та медіатехнології: нон-фікшн у сфері масової комунікації» цього, зимового, семестру 2022/23 навчального року. Лекторка курсу – декан факультету, професор Олена Андріївна Іванова.

Читати далі »

Як майбутніх абітурієнтів зустрічали на Дні відкритих дверей у Ботанічному саду

Цьогоріч 11 червня абітурієнтів радо зустрічали керівництво факультету, викладачі та студенти різних років навчання, щоб розповісти всім зацікавленим про професію журналіста…

Читати далі »

«Як пройшов наш перший рік навчання»: слово першокурсникам

Студенти 1 курсу факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І. І. Мечникова вирішили поділитись враженнями щодо освітнього процесу. Переглядайте подкаст, який вони підготували в межах дисципліни «Технічні засоби виробництва ЗМІ».

Читати далі »