Без кордОНУ

Коментар іноземця. Фільм “Кіборги”

“Кіборги “- досить складний фільм для поверхневого аналізу. Я, як іноземець, сприйняв його емоційні історії, мені вперше довелося переглядати український фільм, який є емоційним, драматичним і напруженим. Тому я спробую коротко розповісти своє враження від цього, розділивши мій перегляд на підпункти.

Читати далі »

Керувати комп’ютером силою думки: наукова фантастика чи недалеке майбутнє?

Нещодавно на ютуб-каналі стартапу «Neuralink» було опубліковано відеоролик, який менш ніж за тиждень переглянули 4.9 мільйонів людей. У відео мавпа на ім’я Пейджер грає у комп’ютерну гру… силою думки.

Читати далі »

Рефлексія — як не загубити себе у щоденному потоці інформації

Рефлексія — це процес самоаналізу, вивчення власної поведінки та розбір помилок. Встановити гармонійні стосунки самим із собою означає зробити вагомий внесок у своє ментальне здоров’я та свій саморозвиток. Пропонуємо розібратися, який спосіб найкраще дозволяє налагодити стосунки самим із собою і чому до цього звертається не кожен.

Читати далі »

«Люди не такі…»

Ідучи вулицею, люблю вдивлятися в обличчя людей. Так цікаво, що вони відчувають, за що переживають, особливо коли замріяно дивляться в далину. Так хочеться приєднатися до їхніх мрій. Кожне місто має свою атмосферу, яку створює суспільство. Якщо згадати Львів, одразу в пам’яті виникають патріоти, музиканти, привітні люди. Якщо зазирнути до Києва — це постійно швидкий рух, чимось заклопотані обличчя, у метро десь там стомлена пара ледь тримає відкритими очі та бажає швидше добратися додому, поїсти та відпочити. А Одеса — це взагалі окремий вимір.

Читати далі »

Непарадна Одеса: архітектура легендарної Молдаванки

Історичний район Молдаванка відомий далеко за межами Одеси та дуже популярний серед туристів. Насамперед його знають як район, де розквітав кримінал в Одесі. А ще цей район здавна відомий своїми архітектурними «перлинами». Втім, вважають, що з тих часів у образі Молдаванки змінилося небагато. Чи так це насправді?

Читати далі »

Вакцинація в Україні

Перші 500 тисяч доз вакцини були доставлені в Україну. 23 лютого CoviShield — індійський аналог вакцини AstraZeneca — було офіційно зареєстровано в Україні. Відразу після реєстрації уряд зіткнувся з новою проблемою — більшість людей не довіряють цьому препаратові й відмовляються робити щеплення.

Читати далі »

Феномен мережі «TikTok»

Напевне кожен другий користувач соціальних мереж хоча б раз чув про такий додаток, як «TikTok». Ця мережа захопила весь світ. Сьогодні кожен може стати популярним тіктокером, для цього не потрібно багато професійного обладнання чи суперздібності. Необхідний лише ваш телефон, гарний фон, якісне освітлення й персонаж ( тобто ви).

Читати далі »

Відверта розмова з чаклуном

Вважається, що магія — це велике таїнство для обраних людей, які свідомо прийняли рішення служити світлим та темним силам. З давніх часів чаклуни та відьми славилися тим, що начебто могли управляти стихіями, тваринами та людьми, тим самим, підпорядковуючи їх собі за допомогою ритуалів, заклинань, заряджених силою амулетів та жертвопринесень. Основна мета магії — наділити провідних людей безмежною владою. Щоб зрозуміти, як сьогодні виглядає чаклунство, ми поговорили з учасником 14-го сезону «Битва екстрасенсів» Денисом Малаховим.

Читати далі »

А може стати блоґером і заробляти мільйони?

Газета «БезКордону» поспілкувалася з відомим блогером Микитою Козирєвим. Його сторінка на YouTube «Козырный уголок» має 1,88 мільйонів підписників. Микита Козирєв записує пародії на голоси різних героїв із мультфільмів, політиків, шоуменів тощо.

Читати далі »