Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Black.White

Cам собі фінансист

Оренда, борги, продукти, комуналка, проїзд… Життя від зарплати до зарплати подібне боротьбі, яка рано чи пізно знесилить будь-якого трудівника. І якщо ви вже дійшли до

Читати далі »

Підпишись на реальне життя

Що для тебе соціальні мережі? «Жди меня», де можна знайти старих знайомих за одним кліком? Інноваційний фотоальбом з колекцією відео та гіфок друзів? Можливість познайомитися

Читати далі »

Мотивація – перешкода ліні

Мотивація – найголовніша зброя проти ліні. Читайте книжки, займайтеся спортом, готуйте кулінарні шедеври – знайдіть свою улюблену справу, і тоді вам не доведеться боротися з лінню.

Читати далі »

«Шануймо слово українське»: як в онлайн-форматі студенти святкували День української писемності та мови

День української писемності та мови щиро шанують в Одеському національному університеті імені І. І. Мечникова. Кожного року влаштовуються заходи, на яких згадують історію українського народу та рідної мови. І найприємнішим є той факт, що карантин не завадив традиціям та не змусив студентів та викладачів факультету журналістики відмовитися від святкування.

Читати далі »

Озирнися, підійди, поцікався, допоможи

А чи знали ви, що за даними ООН близько 1/10 всього світу — люди з особливими потребами? В Україні ж цей показник добігає до 6% від усього населення. Окрім того, за невтішними даними статистики, щорічно кількість людей з особливими потребами в нашій країні зростає. Більша частина (приблизно 80%) — це молоді люди, можливі студенти та працівники. 

Читати далі »

Приємні спогади, професійні поради та святкові побажання Alma mater: інтерв’ю з випускницею університету Сільвестровою Тетяною

На честь 155 річчя ОНУ імені І. І. Мечникова наша редакція мала щасливу нагоду взяти інтерв’ю у випускниці університету Пащенко (нині Сільвестрової) Тетяни, яка також здобувала кваліфікацію журналіста.

Читати далі »

Нова платформа чи звалище вандалізму?

Швидкий зріст значення інформації, гігабайти щосекундних новин, повсюдне використання смартфонів — все це нові риси сучасного суспільства. Інтернет охопив весь світ і всі сфери життєдіяльності людей. А центром сучасного інтернету стали соціальні мережі.

Читати далі »