Одеський національний університет імені І. І. Мечникова

Black.White

Три (не)брати, українець старший…

Походження східнослов’янських народів — українського, білоруського та російського — хвилює вже багато поколінь дослідників. За цей час сформувалося декілька основних концепцій, які об’єднують походження трьох країн під «єдину колиску» чи, навпаки, зазначає про різність цих народів.

Читати далі »

Місто в моменті: як знімки мирної Одеси допомагають під час війни

Відкриття виставки-продажу авторських фоторобіт Олександра Синельникова відбулося у Всесвітньому клубі одеситів 22 квітня. До 19 травня відвідувачі матимуть змогу не тільки познайомитися із творчістю одеського фотохудожника, але і придбати улюблені роботи. Усі кошти, вилучені з продажів, будуть перераховані на потреби територіальної оборони Одеси.

Читати далі »

«Один день із життя Івана Липи»: презентація фільму-подорожі

Одинадцятого квітня Український інститут національної пам’яті провів презентацію короткометражного фільму «Один день із життя Івана Липи», який є одним із циклу роликів краєзнавчих лекцій «Український Південь», створених студією ONYKO Films.

Читати далі »

Толерантність серед студентів

Повага до всіх — основний принцип та ідея Міжнародного дня толерантності, що відзначається 16 листопада. Дискримінація з етнічної приналежності одна із найпоширеніших у суспільстві. Деякі мають стереотипне ставлення до представників різних національностей, не звертають увагу, чи не хочуть впізнати їх ближче. Який саме рівень толерантності стосовно іноземних студентів з боку колег?

Читати далі »

«Журналістика засіла в моєму серці надовго…»

Всесвітній день телебачення відзначається 21 листопада. Незвичайний день для всіх журналістів та людей, чия діяльність пов’язана з телебаченням. На честь цього свята редакція «Black.White» вирішила взяти інтерв’ю у студентки магістратури факультету журналістики, реклами та видавничої справи, яка працює на місцевому каналі Odesa.Live, та дізнатися про її досвід роботи та чи відзначають такі свята на її каналі. 

Читати далі »

Астрономічна обсерваторія університету імені І.І.Мечникова: що з нею сталося?

У світі є багацько обсерваторій, є й дуже сучасні, є і застарілі.  При ОНУ імені І. І. Мечникова є своя обсерваторія, яка може й не надсучасна, але знаходиться на шляху розвитку. І це дозволяє нам зрозуміти, що ми теж щось можемо. Що ми можемо вдосконалюватися. Наша редакція мала змогу завітати на екскурсію в Науково-дослідний інститут «Астрономічна обсерваторія».

Читати далі »