Black.White

Казка про те, як відомі люди будинки обговорювали

…По темному кам’яному коридору йшла… людина? Хоча колись то була людина трохи більше нас з вами, але тепер то було щось на кшталт дуже живого бадьорого привида (а які ще можуть бути одеські примари?), який активно йшов по лабіринтах катакомб на місце таємної-нетаємної зустрічі.

Читати далі »

Регіональна колоритність української вишивки

Українська вишивка має багату колоритність, що є однією з її найвідоміших рис. У сучасній моді вишивка залишається «на слуху» вже довгий час, і нерідко стає головним елементом модних показів, сучасних трендів та мастхевів. І попри постійну модернізацію вишивки, окремої уваги заслуговує її історичне походження.

Читати далі »

«Ми намагаємось створити «сейф-спейс» для українців…»

Як до початку повномасштабного вторгнення, так і після, багато українців виїжджають за кордон. Раніше як туристи, студенти або робітники, зараз із метою знайти більш безпечне місце в такий важкий час. Багато хто з них вирішив відкрити свій бізнес аби підтримати й українців, яким потрібно спілкування з представниками свого народу, і державу, що надала все для комфортного життя. Сьогодні редакція «Black.White» поспілкувалась з Діаною, співвласницею бару в Берліні, яка активно надає підтримку українцям.

Читати далі »

Щось цікаве

Все почалося з пісні.
“What makes you inch? What sort of situation would you like?”
С легких звуків струн гітари.
“Let’s suppose, I do this often in vocational guidance of students”.

Читати далі »

Три (не)брати, українець старший…

Походження східнослов’янських народів — українського, білоруського та російського — хвилює вже багато поколінь дослідників. За цей час сформувалося декілька основних концепцій, які об’єднують походження трьох країн під «єдину колиску» чи, навпаки, зазначає про різність цих народів.

Читати далі »