Коли починається війна, сліпий стає зрячим…
Напередодні війни, ввечері 23 лютого, ми стояли на перехресті Буніна та Пушкінської, пропускаючи колону машин із молодими військовими. Тоді я, напевно, вперше замислилася: «Невже війна?».
Напередодні війни, ввечері 23 лютого, ми стояли на перехресті Буніна та Пушкінської, пропускаючи колону машин із молодими військовими. Тоді я, напевно, вперше замислилася: «Невже війна?».
Студенти-журналісти взяли участь у 78-й студентській конференції факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І. І. Мечникова, що пройшла 6 травня в онлайн-форматі. Знаходячись у різних містах і навіть країнах, вони все одно змогли успішно презентувати свої наукові здобутки.
Кожен момент, кожна деталь війни важливі для історії людства. Воєнна документалістика дає змогу дізнатися про перебіг подій, усі тонкощі від осіб, які безпосередньо брали участь у збройних конфліктах. Наразі один із них — повномасштабна війна росії проти України — розгортається на наших очах. Як фіксується та репрезентується війна у сучасній воєнній документалістиці?
Війна в Україні трансформувала картину світу громадян, змінила інформаційну реальність та скорегувала професійні орієнтири журналістів… Як воєнні дії вплинули на діяльність некомбатантів та їхні підходи до репрезентації досвіду війни?
Зумовлений війною виїзд з України до польского селища на відстані 25 км від одного з найбільших комплексів нацистських концтаборів не зрівняється з жодним запрошенням.
Пресслужба факультету доєдналася до онлайн-дискусії «Журналістський матеріал як інструмент у судовому розгляді щодо збройних конфліктів», аби з’ясувати, за яких обставин журналістські матеріали про війну в Україні можуть стати доказами в суді.
«Завжди залишайся людиною».
Саме ці слова щодня студенти ОНУ імені І. І. Мечникова підтверджують справами. Займаючись волонтерською діяльністю, вони демонструють непереможність та незламність українського духу.
Хоч повномасштабна російсько-українська війна внесла свої корективи у повсякденне життя кожного з нас, факультет журналістики, реклами та видавничої справи
ОНУ імені І. І. Мечникова продовжує свою роботу та готується зустрічати майбутніх абітурієнтів.
Іноді наші домашні улюбленці також стають невід’ємною частиною родини. Тварини, як і люди знаходять собі друзів, втрачають старе життя і пристосовуються до нових умов. Тож ми пропонуємо до вашої уваги новини з життя братів наших менших.
Одеса оживає.
Бруньки ось-ось почнуть розпускатись, сонце починає не тільки світити, а і гріти, світловий день стає довшим. Небо не плаче.