Одеський національний університет імені І. І. Мечникова

Час війни

«Війна не може зупинити людину на шляху до знань»: студенти презентували свої проєкти на щорічній звітній конференції 

Студенти-журналісти взяли участь у 78-й студентській конференції факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І. І. Мечникова, що пройшла 6 травня в онлайн-форматі. Знаходячись у різних містах і навіть країнах, вони все одно змогли успішно презентувати свої наукові здобутки.

Читати далі »

Істина війни: воєнна документалістика сучасності

Кожен момент, кожна деталь війни важливі для історії людства. Воєнна документалістика дає змогу дізнатися про перебіг подій, усі тонкощі від осіб, які безпосередньо брали участь у збройних конфліктах. Наразі один із них — повномасштабна війна росії проти України — розгортається на наших очах. Як фіксується та репрезентується війна у сучасній воєнній документалістиці?

Читати далі »

Дмитро Тельпіс: «Журналісти в умовах війни мають виконувати своє головне завдання — інформувати»

Війна в Україні трансформувала картину світу громадян, змінила інформаційну реальність та скорегувала професійні орієнтири журналістів… Як воєнні дії вплинули на діяльність некомбатантів та їхні підходи до репрезентації досвіду війни?

Читати далі »

Чи можуть журналістські матеріали про війну в Україні стати доказами в суді?

Пресслужба факультету доєдналася до онлайн-дискусії «Журналістський матеріал як інструмент у судовому розгляді щодо збройних конфліктів», аби з’ясувати, за яких обставин журналістські матеріали про війну в Україні можуть стати доказами в суді.

Читати далі »

Добро навколо нас:  як студенти-волонтери допомагають країні та людям

«Завжди залишайся людиною».
Саме ці слова щодня студенти ОНУ імені І. І. Мечникова підтверджують справами. Займаючись волонтерською діяльністю, вони демонструють непереможність та незламність українського духу.

Читати далі »

«День відкритих дверей» в особливих умовах весни 2022 року

Хоч повномасштабна російсько-українська війна внесла свої корективи у повсякденне життя кожного з нас, факультет журналістики, реклами та видавничої справи 
ОНУ імені І. І. Мечникова продовжує свою роботу та готується зустрічати майбутніх абітурієнтів.

Читати далі »

Доля менших друзів у воєнний час

Іноді наші домашні улюбленці також стають невід’ємною частиною родини. Тварини, як і люди знаходять собі друзів, втрачають старе життя і пристосовуються до нових умов. Тож ми пропонуємо до вашої уваги новини з життя братів наших менших.

Читати далі »