Самоізоляція — стресовий фактор

/ Травень 7, 2020/ Дієслово

Карантин негативно впливає на психологічну свідомість людей. Більшість осіб у період вимушеної самоізоляції відчувають цілий комплекс психологічних проблем, починаючи від поганого настрою до симптомів серйозних захворювань, таких, як депресія. Поспілкувавшись з психологом Анастасією Циханевіч, ми спробували розібратися в цій проблемі та зрозуміти, як з цим впоратися.

«Починати шлях у журналістику я раджу з блогів», — Богдан Максимець

/ Травень 4, 2020/ Дієслово

Більшість з нас знають про професію журналіста, виходячи з теорії, але завжди хочеться дізнатися, як воно насправді на практиці. Наша редакція поспілкувалася з журналістом Богданом Максимцем, який поділився своїм професійним досвідом.

Топ онлайн музеїв світу, не виходячи з дому

/ Травень 4, 2020/ Дієслово

У зв’язку з пандемією коронавірусу все частіше обговорюють, як пережити карантин і самоізоляцію. В зв’язку з цим постає питання: чим зайнятися вдома, щоб не витрачати час дарма і не падати духом? На щастя, завдяки інтернету, ми можемо проводити дозвілля з користю, а саме, відвідати найбільші музеї світу, залишаючись вдома. Наша редакція надає список безкоштовних онлайн музеїв світу.

Занепад квіткового бізнесу

/ Квітень 17, 2020/ Дієслово

Тенденції розвитку квіткового бізнесу йдуть на спад. Причини стрімкого занепаду і професійна думка людини, що вже 17 років у цьому бізнесі.