Одеський національний університет імені І. І. Мечникова

Журфак-інформ

«Одеса очима «понаєхавших»: усна історія урбанізації 50–80-ті рр. ХХ ст.»: викладачка нашого факультету презентувала книгу

Вчора, 10 серпня, о 15.00 у приміщенні бібліотеки імені М. С. Грушевського відбулася презентація нової книги кандидатки історичних наук, співробітниці факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І. І. Мечникова Тетяни Тхоржевської під назвою «Одеса очима «понаєхавших»: усна історія урбанізації 50–80-ті рр. ХХ ст.».

Читати далі »

Відбулася зустріч керівництва університету зі студентами-журналістами

5 серпня 2022 року відбулася онлайн-зустріч ректора та проректорів ОНУ імені І. І. Мечникова зі студентами факультету журналістики, реклами та видавничої справи щодо організації освітнього процесу у новому навчальному році. До заходу доєдналися студенти 2-4 курсів бакалаврату та 2 курсу магістратури, а також декан факультету та викладачі. 

Читати далі »

Як майбутніх абітурієнтів зустрічали на Дні відкритих дверей у Ботанічному саду

Цьогоріч 11 червня абітурієнтів радо зустрічали керівництво факультету, викладачі та студенти різних років навчання, щоб розповісти всім зацікавленим про професію журналіста…

Читати далі »

Регіональні ЗМІ часу війни: моніторингове дослідження

Війна, розпочата рф проти України, триває вже понад 100 днів. За цей час регіональні медіа Одещини трансформувалися разом із українським суспільством: рівень дотримання стандартів – а, відповідно, якість оприлюднюваного інформаційного продукту, – суттєво зріс, «джинса» майже повністю зникла, як і неідентифікований за джерелом контент.

Читати далі »

Реалії американської освіти очима української студентки

Інші учасники програми академічного обміну, сідаючи у літак, певно уявляли, що наступні чотири місяці їхнього життя будуть схожими на фільм «Шкільний мюзикл». Оскільки я цей знаковий продукт кінокомпанії Disney не дивилася, чого очікувати від досвіду навчання в Сполучених Штатах — я і гадки не мала.

Читати далі »

Запрошуємо на «Мечников День» у Ботанічному саду

11 червня 2022 року факультет журналістики, реклами та видавничої справи запрошує всіх охочих доєднатись на «Мечников День» у Ботанічному саду. Конкурси, вікторини, презентація діяльності нашого факультету — все це очікує учасників.

Читати далі »

Волонтерство: як студенти-журналісти висвітлюють актуальну тему

Волонтери можуть все — навіть кошти на автомобіль зібрати. Про те, як працює один з волонтерських центрів Одеси, читайте у матеріалі «Добровольча діяльність очима одеської волонтерки». Інтерв’ю підготовлено студенткою 4 курсу Євгенією Лойтрою в межах дипломної роботи.

Читати далі »

Як війна руйнує довкілля

Майже за три місяці активних бойових дій, війська росії вчинили більше ста п’ятдесяти екозлочинів проти довкілля. Вони бомблять нафтобази, розстрілюють атомні енергоблоки, випалюють ліси та псують природні екосистеми.

Читати далі »