Правозахисна журналістика, або Як бути Людиною…

/ Грудень 31, 2019/ News, головна, головна, Журфак-інформ

«Праволюдяність» – надзвичайноважлива тематика, над якою журналістам слід працюватипостійно,бо життя «багате» на випадки порушення прав людини, несправедливість, дискримінацію… Журналістам требарозповідати про ці проблеми, привертаючи увагу суспільства до необхідності їхнього вирішення.Саме тому тематика прав людинимає бути невід’ємноюскладовоюй журналістськоїосвіти. Вповні усвідомлюючи це, на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи, де постійно працюють 17 редакцій студентських навчальних газет, вирішили провести конкурс на кращий матеріал про захист прав людини. Захід тривав майже місяць, і сьогодні ми спілкуємося з його переможницею, студенткою 4 курсу Анастасією Голубєвою. Її матеріал також у доступі на нашому сайті.

Що там по «Праволюдяності»?

/ Грудень 16, 2019/ News, Журфак-інформ

Раніше ми вже писали, що на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І. І. Мечникова триває конкурс серед студентських редакцій на найкращий журналістський матеріал за темою «Праволюдяність»

Що для студентів ОНУ імені І. І. Мечникова важливіше? Закрита сесія чи сніг? (відео)

/ Грудень 16, 2019/ News, Журфак-інформ

Сесія=депресія! Якщо ви з ніг падаєте через сесію і відчуваєте, що між вами відбувся поцілунок дементора, а дементор (сліпі істоти, які харчуються людськими, переважно світлими, емоціями) в цьому випадку точно не ви, то швидко заварюйте чай і дивіться нове відео на нашому каналі! P.S. Наші відео не висмоктують з вас світлі емоції! Вони покликані дарувати їх!

Поміркуємо про «Праволюдяність»

/ Грудень 13, 2019/ News, Журфак-інформ

Наразі на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І. І. Мечникова триває конкурс серед студентських редакцій на кращий журналістський матеріал за темою «Праволюдяність»

Медіа очима науковців ОНУ імені І. І. Мечникова

/ Грудень 5, 2019/ News, UniLife, головна, головна, Журфак-інформ

На факультеті журналістики, реклами та видавничої справи, в рамках щорічної наукової конференції професорсько-викладацького складу і наукових працівників ОНУ імені І. І. Мечникова (до слова 74-ої), було представлено результати наукових досліджень останнього періоду.

Готовий стати зіркою ОНУ ?

/ Листопад 25, 2019/ News, головна, головна, Журфак-інформ

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи взяв участь у вже традиційному для університету ОНУ імені І. І. Мечникова студентському конкурсі «Голос ОНУ», що відбувся 15 листопада і згодом завершиться зимовим фіналом.

День відкритих дверей (відео)

/ Листопад 21, 2019/ News, головна, Журфак-інформ

Ми завітали в ОНУ імені І. І. Мечникова на день відкритих дверей. Такі заходи в університеті вже встигли стати традиційними, адже це гарний привід, щоб побувати в стінах омріяного вишу, а також чудова можливість познайомитися з деканами факультетів, викладачами та студентами.

На нашому YouTube-каналі нове відео

/ Листопад 7, 2019/ News, головна, Журфак-інформ

На факультеті журналістики, реклами та видавничої справи провели містичну презентацію книги кольору гелловінського гарбуза «Місцева преса: посібник для ЗМІ». Відео з презентації вже на нашому YouTube-каналі

Журналістика, скелети, павутина, гарбузи і світло знань…

/ Листопад 5, 2019/ News, головна, Журфак-інформ

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова відсвяткував Гелловін одразу після презентації посібника «Місцева преса: посібник для ЗМІ. Як регіональним журналістам працювати за часів нових медіа та кризи демократії».