Правозахисна журналістика, або Як бути Людиною…

/ Грудень 31, 2019/ News, головна, головна, Журфак-інформ

«Праволюдяність» – надзвичайноважлива тематика, над якою журналістам слід працюватипостійно,бо життя «багате» на випадки порушення прав людини, несправедливість, дискримінацію… Журналістам требарозповідати про ці проблеми, привертаючи увагу суспільства до необхідності їхнього вирішення.Саме тому тематика прав людинимає бути невід’ємноюскладовоюй журналістськоїосвіти. Вповні усвідомлюючи це, на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи, де постійно працюють 17 редакцій студентських навчальних газет, вирішили провести конкурс на кращий матеріал про захист прав людини. Захід тривав майже місяць, і сьогодні ми спілкуємося з його переможницею, студенткою 4 курсу Анастасією Голубєвою. Її матеріал також у доступі на нашому сайті.

Медіа очима науковців ОНУ імені І. І. Мечникова

/ Грудень 5, 2019/ News, UniLife, головна, головна, Журфак-інформ

На факультеті журналістики, реклами та видавничої справи, в рамках щорічної наукової конференції професорсько-викладацького складу і наукових працівників ОНУ імені І. І. Мечникова (до слова 74-ої), було представлено результати наукових досліджень останнього періоду.

Готовий стати зіркою ОНУ ?

/ Листопад 25, 2019/ News, головна, головна, Журфак-інформ

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи взяв участь у вже традиційному для університету ОНУ імені І. І. Мечникова студентському конкурсі «Голос ОНУ», що відбувся 15 листопада і згодом завершиться зимовим фіналом.

На нашому YouTube-каналі нове відео

/ Листопад 7, 2019/ News, головна, Журфак-інформ

На факультеті журналістики, реклами та видавничої справи провели містичну презентацію книги кольору гелловінського гарбуза «Місцева преса: посібник для ЗМІ». Відео з презентації вже на нашому YouTube-каналі

Журналістика, скелети, павутина, гарбузи і світло знань…

/ Листопад 5, 2019/ News, головна, Журфак-інформ

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова відсвяткував Гелловін одразу після презентації посібника «Місцева преса: посібник для ЗМІ. Як регіональним журналістам працювати за часів нових медіа та кризи демократії».

Книга кольору гелловінського гарбуза, або до чого переляк регіональній пресі?!

/ Листопад 4, 2019/ News, головна, Журфак-інформ

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи разом із деканом Івановою Оленою Андріївною не перестають нас дивувати. Цього разу Олена Андріївна як фахівець із масових і соціальних комунікацій креативно презентувала працю, яка вже стала гордістю нашого факультету. Підхопивши ідею свята Гелловін, вона разом із своєю співавторкою, знавцем соціальної міфології, Мойсеєвою Ольгою Павлівною провели прес-конференцію зі студентами та викладачами, де ознайомили аудиторію із виданням «Місцева преса: посібник для ЗМІ. Як регіональним журналістам працювати за часів нових медіа та кризи демократії», у відповідному стилі.

Факультет журналістики відсвяткував поповнення в дружній родині

/ Жовтень 29, 2019/ News, головна, Журфак-інформ

«Було дуже… навіть не можу описати це словами… Такого зі мною ніколи раніше не відбувалося. В школі таких теплих і щирих заходів не проводили. Я надзвичайно рада, що мій перший курс почався саме так!» – ділиться враженнями від свята першокурсниця факультету журналістики, реклами та видавничої справи Владислава.

В ОНУ імені І. І. Мечникова з’явилося «залізне» дерево

/ Жовтень 27, 2019/ News, головна, Журфак-інформ

Студенти першого курсу факультету журналістики реклами та видавничої справи на честь Свята першокурсника висадили унікальне дерево на подвір’ї університету на Французькому бульварі 24/26.