Час проявити себе

/ Лютий 13, 2020/ Inspire, News

Доситьчекатибіля моря погоди! Тількиподивіться, скількиможливостейреалізувати себе відкрито перед нами сьогодні, тому все, що залишається робити, – це вчасно відправляти заявки на участь. У ційдобірці ми зібралинайкрутішігранти та конкурсицього року. Не проминітьсвій шанс!

Забобони чи сувора реальність?

/ Лютий 6, 2020/ Inspire

Високосний рік буває раз на 4 роки і відрізняється від інших лише тим, що на відміну від звичних 365 днів, додається ще один 366-й. І саме через цю особливість високосний рік вважають містичним і страшним.

А ти вже залежний?

/ Грудень 22, 2019/ Inspire

Деякі кавомани чи не з гордістю заявляють, що без ранкової кави не відчувають себе повноцінною людиною або й зовсім не можуть прокинутися раніше опівдня, а іноді навіть хваляться кількістю випитого за день напою. Кава остаточно увійшла в нашу з вами рутину, але чи варто вже бити на сполох і починати побоюватися наслідків?

Покоління

/ Грудень 11, 2019/ Inspire

Сентиментальний вальс Чайковського поспішно тонув в білому вині та шоколадних цукерках, спливаючи лише на нетривалих димінуендо. Келих тріщав по уявних швах, літак випускав шасі, а худорляві руки молодого піаніста з незміцнілими вусиками і кучерявою шевелюрою завмерли на великому плані. Вона вдихнула, сильніше натискаючи ліктями на коліна, в надії, що наступний вальс заграє сам, а душа поспішно перейде в наступне тіло і почнеться нове життя, адже ця аж надто остогидла. Хоча, скоріше, вона стала занадто нудна і нудотний. Під словом «нудотний» мається на увазі мірне погойдування хвиль, від якого розгорається морська хвороба. Нудотна – не завжди огидна.

Скажи, що ти читаєш — і я скажу, хто ти

/ Грудень 10, 2019/ Inspire

Придивіться до вашої книжкової полиці. Подивилися? Чому у вас більшість книг в одному жанрі? Навіть кольори обкладинок іноді збігаються. Для того, щоб розібратися у цьому, я опитала близько 100 студентів нашого університету (переважно 17-23 роки) та зробила аналіз з отриманих результатів.

Криза в Еквадорі

/ Жовтень 28, 2019/ Inspire

2 жовтня розпочався так званий “Paro Nacional”, серія демонстрацій по всій країні після схвалення нових законів чинним президентом Леніним Морено. Ці тези були схвалені після укладення угоди між країною та Міжнародним валютним фондом про позику на суму понад 4 мільярди доларів. Заходи і реформи, які здійснюються президентом: ● Зниження цін на дизель і бензин (усунення субсидії); ● Видача додаткових 15 доларів в місяць в облігаціях для 300 000 сімей; ●

Read More

Україна Андрія Шевченка ― найпотужніша національна команда в історії держави

/ Жовтень 6, 2019/ Inspire

Україна Андрія Шевченка ― найпотужніша національна команда в історії держави Ще два роки тому серед фанатів збірної України з футболу чулись фрази на кшталт: «Знову наші програли», «Нічого нового, краще б не дивились» і т.д. Сьогодні наша збірна є найкращою у відборі на ЄВРО-2020 ― 1 місце в групі, 13 очок з 15 можливих у 5 поєдинках. Яка причина такого колосального прогресу? Сапронов пояснює Після провального чемпіонату Європи 2016 в

Read More

Синтез музики та людини

/ Жовтень 2, 2019/ Inspire

Уявіть хоча б один день, коли ви не слухаєте музику: ні новинки індустрії, ні улюблених плейлистів, нічого. Нині музика є невід’ємною частиною нашого життя. За статистикою кожен другий бере з собою навушники на вулицю перш, ніж щось інше, і я б хотів розповісти детальніше про поєднання людини і музики в цьому світі. Музика як засіб мотивації та заспокоєння Музика може нас надихнути, розслабити, допомогти, так чи інакше впливати на наш

Read More

Райони, квартири, житлові масиви. Які будинки обирають одесити?

/ Вересень 16, 2019/ Inspire

Новобудівлі дедалі більше поглинають серце  Одеси.  Зазвичай вони будуються у таких респектабельних районах,як Совіньйон, Аркадія, центр міста. Також в Одесі є великі вулиці, забиті  приватними  будинками.  А про старі споруди  мешканці Одеси вже починають забувати – це я зрозуміла звласного  соціального опитування, яке провела з метою глибше розібратися у питанні – «Де краще жити в Одесі?». Я поспілкувалась із людьми різного віку і розділила їх на 3 групи: молодь, люди середнього і похилого віку.     Молодь здебільшого обирала новобудівлі, аргументуючи тим, що це безпечно, комфортно, і там починається нове життя, нова історія цієї квартири.

Read More

Орган, на який хочеться сходить ще раз

/ Листопад 25, 2018/ Inspire

Справа не тільки в наголосі «Готика любит пенье Душ кафедральных органов, Ты – колдовское растенье, Хрупкий цветок майорана…» Margenta – російський фолк-рок гурт Бах, дерев’яні лави, неповнолітні тенори, розп’яття. Ні, це не  короткий перелік реквізиту на черговий британський фільм про середньовіччя. Так, це сталося посеред цілком модерного українського міста у 21 сторіччі. Ніч органів у кірхі – це те, що варто пережити. Про органи як найзагадковіший музичний інструмент написано та

Read More