Коло

РАНОК: ЯК НЕ ПРОСПАТИ ВСЕ ЖИТТЯ

Кожного дня ми прокидаємося вранці з різними думками, відчуттями та бажаннями. Для кожної людини свій ранок, у когось — о сьомій ранку, для іншого — о десятій, а для когось дванадцята година — теж ранок. Але чи замислювались ви коли-небудь, наскільки ранок є важливою частиною дня та чому раннє пробудження може зробити ваш день більш продуктивнішим? Чому так? Давайте по порядку.

Читати далі »

«Мамина квіточка»: покоління нарцисів

Нарциси — не лише стрункі білосніжні квіти на тонких стеблах. Із легкої руки З. Фрейда термін «‎нарцисизм» вийшов за межі психології і став загальним поняттям. А «покоління Z» завдяки соцмережам взагалі встигли прозвати ‎поколінням нарцисів. Та чи дійсно кожне дитя 2000-х років має схильність до самозакоханості?

Читати далі »

Професійні, небайдужі та активні: про відомих українських журналістів

Враження про медійників формуються завдяки їх професійним та індивідуальним рисам. Відомі журналісти працювали над своєю репутацією роками, і тепер їх знають як фахівців у сфері масової комунікації… А завдяки соціальним мережам аудиторія має змогу розкрити їх як особистостей. Ми вирішили провести аналіз сторінок на «Facebook» та в «Instagram» таких тележурналісток як Алла Мазур, Наталія Мосейчук, та найбільш успішного спортивного журналіста України — Віктора Вацко.

Читати далі »

Секонд-хенд: мода чи економія?

Суспільство завжди слідує за трендами, які ж самі і створює. З появою нового тренду розвінчується якийсь стереотип або громадськість долучається до вирішення спільної проблеми. Наприклад, тренд на речі «унісекс» або на еко-сумки. Та чим став «секонд-хенд»: трендом чи свідомим споживанням?

Читати далі »

«ТОНЕМО» В СМІТТІ: ЯК ДОПОМОГТИ ОДЕСІ НЕ ПЕРЕТВОРИТИСЬ НА СМІТТЄЗВАЛИЩЕ?

Не секрет, що Україна входить в топ-5 по кількості смертей від забруднення навколишнього середовища. За даними Міжрегіонбуду, щорічно викидається близько 10 млн тонн сміття, з яких лише 600 тисяч йде на вторинну переробку або спалюється. А решта лежить на звалищах, яких, за офіційними даними, в Україні 6 тисяч.

Читати далі »

ПЕРЕПИС ЧЕРВОНОЇ КНИГИ — ГАРАНТІЯ ЗАХИСТУ ЕКОСИСТЕМИ?

За минулі дванадцять років від останнього оновлення Червоної книги, положення деяких видів тварин і рослин в Україні змінилося. Наказ Міністерства довкілля «Про затвердження переліків видів тварин, що заносяться до Червоної книги України, та види тварин, що виключені» став чинним від 19 січня 2021 року.

Читати далі »

МЕРЕЖА ДЛЯ «‎ЯБЛУКОМАНІВ»‎: ФЕНОМЕН CLUBHOUSE

Додаток, що обігнав ТikTok за популярністю та кількістю завантажень на початку 2021 року, «‎домівка» Каньє Веста, Ілона Маска та Джареда Лето, доступна лише обраним. Чому мережа, що існує вже понад рік, стала настільки відомою за короткий проміжок часу та які в неї перспективи?

Читати далі »

ПЕРШІ ЧОТИРИ ХВИЛИНИ ЗБІЛЬШУЮТЬ ШАНСИ НА ПОРЯТУНОК

Кожного дня десь помирає людина. Але скільки людей помирає від неправильно наданої (або несвоєчасно) першої домедичної допомоги? У нашій країні поширений стереотип, що якщо людина знаходиться без свідомості на вулиці, то це обов’язково: або людина з алкогольною залежністю, або без постійного місця проживання. Тому практично нікому немає до них діла, або в іншому випадку — таких людей ігнорують через власні страхи… Як часто вам траплялися на очі такі люди? Чи замислювалися Ви, чому саме вони знаходяться у такому стані?

Читати далі »

Фрустрація: що нам про це відомо, і чи можливо це подолати?

Чи здається вам інколи, що ви втратили надію на здійснення вашої мети? Ніби ви в одному кроці від депресії, ніби відчуваєте себе не вартим свого життя? Якщо так, напевно, ви зіткнулися з таким поняттям, як фрустрація, що у перекладі з латини означає обман, марне очікування.

Читати далі »

Індустрія краси та як вона порушує права тварин

Діяльність брендів у сфері косметики, вимоги до їх функціонування, всесвітні інновації та глобалізація породили поняття «cruelty free», що передбачає суцільну відмову від використання тварин як об’єктів тестування. Проблема у тому, що новаторське визначення не є врегульованим на рівні законодавства, тому межа, що дозволить зрозуміти згубний вплив на тварин під час виробництва косметичних засобів, найчастіше відсутня.

Читати далі »