Студентське дозвілля університету

/ Червень 5, 2020/ Momentalist

Студентські роки всі згадують із задоволенням протягом усього життя. Наш університет існує вже 155 років, і за цей час у ньому студенти не лише вчаться, а й розвивають свої творчі здібності. Центр культури і дозвілля студентів та співробітників ОНУ імені І. І. Мечникова дає можливість із користю проводити вільний від навчання час та не полишати своє хобі. Заступник директора Вікторія Юріївна Письмиченко розповіла «Моменталісту» про діяльність центру культури й підготовку до ювілею.

Навпростець в ОНУ

/ Травень 14, 2020/ Momentalist

Прокидаюсь зранку й бачу, що все — не як звичайно. Світ навколо мене вже інший, і саме мені пора його пізнати. Речі навколо дивують і захоплюють водночас. Розумію, що стала тією людиною з минулого, що поклакана досліджувати й вивчати нове. Вже за сніданком з цікавості приходить ідея відвідати вищий навчальний заклад майбутнього.

Після журфаку в IT? Легко!

/ Травень 5, 2020/ Momentalist

Скільки разів ми чули, що IT-сфера зараз найперспективніша та прибуткова? Що це еталон галузі працевлаштування зі гнучким графіком, купою бонусів, ігровими кімнатами та спортзалами в офісі? І якщо ти вважаєш, що працювати в IT журналістові — щось захмарне та недосяжне, то помиляєшся. Студенти та випускники Одеського національного університету імені І. І. Мечнікова з легкістю підкорюють сферу IT-технологій. Ця публікація — гайд професій, які може опанувати журналіст в омріяному «АйТі».

Законопроєкт «Про медіа»: боротьба за достовірну інформацію чи спроба підім’яти під себе ЗМІ? (матеріал студентської редакції)

/ Квітень 11, 2020/ Momentalist

Свобода українських ЗМІ та право на вільне розповсюдження інформації — це те, що ми маємо, але можемо втратити. Втратити в результаті прийняття законопроєкту «Про медіа», зареєстрованого у Верховній Раді 28 грудня. Аналізуємо його текст цього законопроєкту та говоримо про те, чому не варто його ухвалювати.

Все, що вас хвилює: в ОНУ розробили додаток для студентів та співробітників

/ Березень 19, 2020/ Momentalist, News

Чимало студентів та співробітників університету щодня шукають відповіді на свої банальні та не дуже питання щодо навчання, викладання тощо, вичікуючи адміністрацію або бігаючи кабінетами навчального закладу. Тепер комунікація стала набагато простішою: в ОНУ з’явився сервіс для зворотного зв’язку з адміністрацією університету та іншими відділами.

ПОЧАЛИ ПОЛЕМІКУ. НОВИЙ ФОРМАТ ЛЕКЦІЙ НА ФАКУЛЬТЕТІ ЖУРНАЛІСТИКИ, – ФОТО

/ Жовтень 27, 2019/ Momentalist, Навчання

На факультеті журналістики, реклами та видавничої справи вперше пройшло дискусійне заняття. Про це повідомляє кореспондент редакції Momentalist. Так, на лекції з медіакритики студенти 3 і 4-го курсу взяли участь у обговоренні-дискусії на важливі соціальні теми. У дискусію вступили і викладачі: Алла Федосіївна Коваленко — кандидат філологічних наук та Олена Ігоревна Хобта — кандидат філологічних наук, які теж відвідали захід. Ініціювала дискусію викладачка медіакритики Олена Ігорівна Хобта. На запитання стосовно графіку

Read More

ГОВОРИМО “ПРО ЦЕ”, – ФОТО,GIF

/ Жовтень 27, 2019/ Momentalist, Моменталіст

Зізнайтеся, особливо думали про це, коли перед вами проїздив катафалк, а ви не поспішали його обганяти! А якщо і катафалк ніколи перед вами не проїздив, то наша стаття саме для вас!:)

Шість пунктів, без яких не існує жоден бізнес

/ Жовтень 22, 2019/ Momentalist, Моменталіст

На сьогоднішній день багато хто мріє створити власний бізнес, нехай вінбуде невеликий, але приноситиме прибуток та задоволення. Головне у цій справі, звісно ж, знати правила та секрети, за допомогою яких ви не впадете обличчям в калюжу. Саме для бізнес-початківців або тих, хто просто цікавиться бізнесом та піаром була проведена конференція під назвою «Анатомія бізнесу». Яке ж воно, серце бізнесу? «Анатомія – наука про будову та форму людського тіла, як нам

Read More

Що таке стрес і з чим його їдять?

/ Жовтень 17, 2019/ Momentalist, Моменталіст

Сучасна людина може відчувати стрес у різних його проявах і інколи навіть не розуміти від чого він з`явився. Що робити, якщо постійно перебуваєш у ньому? Не може знайти спільну мову з колективом або взагалі звільняють з посади? Таких ситуацій можна перерахувати ще безліч, але як з цим боротися? Розглянемо, які існують стадії стресу, через що він виникає та як його передбачити.  З наукової точки зору, стрес з англійської перекладається як

Read More

СВОБОДА vs СВАВІЛЛЯ, або ЧИ МОЖУТЬ ЖУРНАЛІСТАМ ПРИЩЕМИТИ ЯЗИКА?

/ Вересень 26, 2019/ Momentalist

«Ув’язнення» слова — нині, той реманент, який використовують проти журналістів. Слова, словосполучення й цілі речення виводять на гільйотину, їм виривають язики, катують. Потім кат на прізвисько «Фейкньюс» (з роду «Побрихенькових») каже, що це, навпаки, свобода слова, ба більше — плюралізм в найдемократичнішій країні… Але нас не проведеш! Кількість вбивств та низка інших фактів говорять самі за себе. До вашої уваги, «Моменталіст» пропонує дослідження рівня свободи слова в Україні. Ми дізналися,

Read More