Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Momentalist

Хто чи що таке MoJo?

Технології стрімко розвиваються, а з ними з’являються нові напрями у професіях. Великий потік інформації став звичним для людини 21 століття, і, неодмінно, в цьому значну

Читати далі »

Професія майбутнього

На сучасному етапі розвитку суспільства новітні технології стали не просто невіддільною частиною життя, а дечим більшим — основним постачальником інформації. Людина отримує її щосекунди, і не важливо, де вона знаходиться — вдома, на

Читати далі »

Студентське дозвілля університету

Студентські роки всі згадують із задоволенням протягом усього життя. Наш університет існує вже 155 років, і за цей час у ньому студенти не лише вчаться, а й розвивають свої творчі здібності. Центр культури і дозвілля студентів та співробітників ОНУ імені І. І. Мечникова дає можливість із користю проводити вільний від навчання час та не полишати своє хобі. Заступник директора Вікторія Юріївна Письмиченко розповіла «Моменталісту» про діяльність центру культури й підготовку до ювілею.

Читати далі »

Навпростець в ОНУ

Прокидаюсь зранку й бачу, що все — не як звичайно. Світ навколо мене вже інший, і саме мені пора його пізнати. Речі навколо дивують і захоплюють водночас. Розумію, що стала тією людиною з минулого, що поклакана досліджувати й вивчати нове. Вже за сніданком з цікавості приходить ідея відвідати вищий навчальний заклад майбутнього.

Читати далі »

Після журфаку в IT? Легко!

Скільки разів ми чули, що IT-сфера зараз найперспективніша та прибуткова? Що це еталон галузі працевлаштування зі гнучким графіком, купою бонусів, ігровими кімнатами та спортзалами в офісі? І якщо ти вважаєш, що працювати в IT журналістові — щось захмарне та недосяжне, то помиляєшся. Студенти та випускники Одеського національного університету імені І. І. Мечнікова з легкістю підкорюють сферу IT-технологій. Ця публікація — гайд професій, які може опанувати журналіст в омріяному «АйТі».

Читати далі »

Законопроєкт «Про медіа»: боротьба за достовірну інформацію чи спроба підім’яти під себе ЗМІ? (матеріал студентської редакції)

Свобода українських ЗМІ та право на вільне розповсюдження інформації — це те, що ми маємо, але можемо втратити. Втратити в результаті прийняття законопроєкту «Про медіа», зареєстрованого у Верховній Раді 28 грудня. Аналізуємо його текст цього законопроєкту та говоримо про те, чому не варто його ухвалювати.

Читати далі »

Все, що вас хвилює: в ОНУ розробили додаток для студентів та співробітників

Чимало студентів та співробітників університету щодня шукають відповіді на свої банальні та не дуже питання щодо навчання, викладання тощо, вичікуючи адміністрацію або бігаючи кабінетами навчального закладу. Тепер комунікація стала набагато простішою: в ОНУ з’явився сервіс для зворотного зв’язку з адміністрацією університету та іншими відділами.

Читати далі »