Octopus

ДЖЕРЕЛО ЖИТТЯ

3 травня – всесвітній день Сонця. Сонце – одна із зірок нашої Галактики (Чумацький Шлях). Навколо Сонця обертаються інші об’єкти цієї системи: планети і їхні супутники, карликові планети, астероїди, комети і космічний пил.

Читати далі »

«Ми робимо це для людей. Вони значно перевершують нас, тварин», – кролик Ральф

Планета, на якій ми живемо – це прекрасне неповторне місце, де людей оточує світ можливостей і постійних відкриттів. Та крім нас на Землі панує безліч живих організмів: це і мікроскопічні бактерії, і величні дерева, і різноманітний тваринний світ. Ми складаємо одну велику систему життя. Та замість гармонійного співіснування люди нищать все на своєму шляху, забуваючи про інших жителів та жорстоко використовуючи блага природи без відновлення рівноваги.

Читати далі »

Модернiзм | Одеса

Одеса значно менше багата на соціалістичний модернізм, нiж Київ. Це пов’язано з тим, що в часи СРСР тут не були розташовані важливі партійні об’єкти або підприємства. Але деякі з будівель все ж обов’язкові до ознайомлення, серед них: будівля театру музкомедії, корпус Одеського національного морського університету і деякі науково-дослідні інститути, санаторії та архітектурний комплекс санаторію «Куяльник»; також не можна обійти стороною і радянські мозаїки в Одесі.

Читати далі »

TikTok: соцмережа у плюс чи в мінус?

TikTok став популярним нещодавно, якщо порівнювати з іншими популярними соцмережами в Україні, але вже встиг стати найбільшою небезпекою для підлітків в очах суспільства. Страшні челенджі, відвертий контент або небезпечні користувачі — може дійсно треба його заблокувати й забути?! А ще можна згадати про негативний вплив соцмереж на дитячу психіку, кліпове мислення та неможливість концентруватися. Куди не подивись — одні мінуси у цього TikTok’y!

Читати далі »

Кохання в online

Сучасні проблеми вимагають сучасних рішень. Діджиталізація проявляє себе у всіх сферах нашого життя (і кохання не є винятком). У віртуальному світі люди замовляють їжу, одяг і техніку, шукають нове житло, займаються творчістю та саморозвитком, знаходять друзів та ворогів.

Читати далі »

Романтична Одеса: куди піти на побачення

Усі ми знаємо, що Одеса — дуже романтичне місто. Атмосфера, яка панує у повітрі, зачаровує усіх жителів та гостей міста. Особливо Одеса притягує закохані пари. Вулиці, парки, кафе та найголовніше — море. Усе це нікого не залишає байдужим.

Читати далі »

«Я НЕ БУДУ ВТРАЧАТИ НІ ХВИЛИНИ», АБО ЧАС ЗАМИСЛИТИСЬ НАД «ДУШЕЮ»

Наприкінці минулого року, 25 грудня, в Україні відбулась прем’єра дитячого мультфільму «Душа», який після перегляду вже зовсім не здається дитячим. Більшість кінокритиків доволі високо оцінила нову роботу від компанії «Pixar». Та не зважаючи на те, що знайшлися і такі, хто відмітили мінуси картини (наприклад, головна редакторка новин ScreenRant та кінокритик Моллі Фріман, URL: https://screenrant.com/soul-2020-movie-reviews/), головним експертам – глядачам – він припав до душі.

Читати далі »

Perseverance: чи можливе життя на Марсі

Підкорення космосу — задача, яку людство поставило перед собою у XX столітті й поступово, але впевнено крокує до її виконання. Сили на це кидають основні країни, які мають розвинуті космічні програми: США, Китай, Індія, ЄС, Росія.

Читати далі »