One Breath

Реальність, де всі рівні: День вшанування пам’яті загиблих від СНІДу

СНІД – лякаюча хвороба, про яку Ви чули й у школі, й в університеті. Це те, про що не можна мовчати. Людський організм не може позбутися ВІЛ (початкової стадії), і ефективного лікування ВІЛ не існує. Отже, коли у вас є ВІЛ – ви невиліковно хворі. Тому, маючи таку силу, вірус «чіпляє» навіть відомих людей.

Читати далі »

З миру по лайку: сучасний показник успішності

Вводячи у пошукову стрічку будь-якого браузера фразу «лайки в інстаграм», менше ніж за одну секунду на вашому моніторі з’явиться приблизно півтора мільйона посилань на сервіси та сайти з різноманітною накруткою: безкоштовно чи за гроші, та головне швидко, без реєстрацій, та тільки «живі» користувачі. А що, як ми вам скажемо, що вподобайки більше не будуть гордо стояти під вашими фотографіями у вигляді цифрового лічильника?

Читати далі »

Мемогляд за травень 2021

Весна й семестр добігають кінця, а, отже, час для останнього весняного мемогляду. Танці, «лайфхаки», обмін та багато іншого чекають на вас далі. Починаймо!

Читати далі »

«Судний день» в історії України: Чорнобильська катастрофа

Про цей день знає кожен українець. Десятки років тому, відбулася катастрофа, яка перевернула життя людей з ніг до голови. 26 квітня Міжнародний день пам’яті Чорнобильської катастрофи. День пам’яті загиблих у радіаційних аваріях та катастрофах.

Читати далі »

Коронавірусна інфекція у котів

Всі ми знаємо про велику небезпеку COVID-19 для людей, а коти, у свою чергу, схильні до зараження іншим типом коронавірусу, і ось що вам потрібно знати про варіанти розвитку цього вірусу у кішок.

Читати далі »

Валерій Смирнов – літературне надбання Одеси

Одеса – живописне місто, що наповнювало і продовжує наповнювати творчих людей наснагою. Тут, біля бурхливого моря, народжувалося та проживало багато талановитих письменників і поетів, а деякі відомі літератори якийсь час жили в Одесі. Тож пропонуємо вам дізнатися про письменника, що зміг залишитися не лише в історії свого міста, а й стати відомим на всю Україну.

Читати далі »