Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
One Breath

Dota 2 на карантині: кіберспорт більше живий, ніж мертвий?

Епідемія COVID-19 змінила звичний перебіг подій. Винятком не стала й кіберспортивна дисципліна Dota 2. Що сталося з турнірами? Яких труднощів зазнали гравці та організації? Та чи пішли зміни на користь? Про це далі.

Читати далі »

Zoom VS лекторій: які уроки ми винесли з дистанційного навчання?

У січні 2020 року ніхто і уявити собі не міг, яких збитків може завдати вірус, виявлений в провінції Китаю. COVID-19 швидко поширився, і через 4 місяці у різних куточках світу вже були інфіковані. Міста, країни закрилися на карантин, тому перехід на дистанційну форму навчання хоч і здавався дивним, проте був правильним, аби зберегти здоров’я. Та як все-таки студенти відносяться до таких змін? Можливість навчатися попри обставини чи легший спосіб пропускати пари?

Читати далі »

За лаштунками ОНУ

Чи було б вам цікаво поспілкуватися з людиною, яка побувала по обидві сторони нашого університету? Студент і педагог. Так, безумовно, це цікаво! Тож давайте разом із нашими викладачами, випускниками ОНУ імені І.І. Мечникова, побуваємо за лаштунками університету.

Читати далі »

Одеський національний університет імені І.І. Мечникова: крізь призму історії

Альма-матер десятків відомих учених та літераторів, викладачів та медиків, відзначає свій ювілей – 155 років. З дати заснування університет пережив багатогранну історію, яку зараз наука і література називає як процес встановлення одного з найуспішніших класичних університетів на пострадянському просторі. Про це говорить і той факт, що професори нашого закладу зробили вклад у науку не тільки на рівні нашої країни, а й у масштабі цілого світу: «фагоцитоз», відкритий Іллєю Мечниковим, та великий вклад у вивченні центральної нервової системи Іваном Сєчєновим, що стало фундаментом для становлення науки «Нейрофізіологія». Університет пишається історичними постатями, що вплинули на розвиток науки та на політичне життя. Про це свідчать встановлений пам’ятник студентам, викладачам та співробітникам Одеського національного університету ім. І. І. Мечникова, що знаходиться на території головного корпусу на Дворянській, та пам’ятник засновникам слов’янської писемності Кирилу та Мефодію, що розташований біля корпусу на Французькому бульварі.

Читати далі »