Погляд

Віхи історії одеського кінематографу: від зародження до смерті Одеської кіностудії

Літочислення одеського кінематографу почалося з 1907 року, коли Мироном Гроссманном було відкрито фотоательє «Мирограф», де він займався проявленням і обробкою фотоемульсійних пластин (попередник фотоплівки). За альтернативною версією відправною точкою прийнято вважати створення Йосипом Тимченко першого кінознімального апарату влітку 1893 року. 

Читати далі »

Весь світ лише в твоїх очах: про культуру та побут людей, які не чують

Наш надзвичайно різноманітний та багатогранний світ пропонує безліч можливостей для його пізнання. Серед них — сприйняття образів. Цей унікальний спосіб світовідчуття особливо актуальний для приблизно 500 мільйонів людей. Людей, які не страждають від таксистів-шанувальників шансону та сусідів-бригадирів. І у вас є унікальна можливість подивитися на світ їхніми очима.

Читати далі »

«Ще по одній» – не просто слова

Життя сучасної людини неможливо уявити без перегляду кінофільмів. У кожного з нас ще з дитинства є свій улюблений жанр та актори. Проте, нині є актуальними не лише фільми, а й проблеми, які вони висвітлюють. Одну з головних проблем суспільства – алкозалежність, підіймає та розкриває надзвичайний фільм Томаса Вінтерберга. Він дає можливість ясно зрозуміти, що алкоголізм – це зло, з яким потрібно боротися.

Читати далі »

В ПОЛОНІ НАРКОЗАЛЕЖНОСТІ: ПІДТРИМКА, ЯК БІЛЕТ ДО
ВІЛЬНОГО ЖИТТЯ

Проблема вживання наркотичних речовин посідає найперші місця серед інших, в усьому світі. Хтось заробляє на цьому свій статок, а інші, психологічну та фізичну залежність. Презирство з боку суспільства та нав’язані стереотипи «зв’язують руки» і позбавляють мотивації. Як допомогти, а головне, разом з тим не нашкодити, – розповімо далі.

Читати далі »

Жертви забаганок людства

Сьогодні, у 21 столітті, серед численних захисників природи та екології, волонтерів та просто добрих людей, все ще тривають безжалісні знущання над тваринами. Тестування косметичних засобів та побутової хімії досі існує у певних країнах. Кішки, собаки, морські свинки, кролики та щури – жертви насилля заради забаганок людства. Країни, які відмовилися від таких експериментів та які ще ні; бренди косметики, які не тестують свою продукцію на тваринах та думка народу щодо цього – про все це, розповість газета «Погляд»

Читати далі »

Гендерний розрив на робочому місці

Гендерна нерівність існує в усіх сферах соціального життя. Проблема нерівності прав чоловіків і жінок є дуже специфічною, адже в реальному житті нам постійно доводиться з нею стикатися. В сучасних умовах функціонування ринку праці України яскраво проявляються неоднакові можливості щодо структур влади, сфери освіти, зайнятості, доходу та власності.

Читати далі »

Секонд-хенд очими стиліста

Що таке секонд-хенд в у 2021 році? Через світову кризу, у секонд- хендів є всі шанси зробити величезний ривок в індустрії моди. Вони знову стають популярними не тільки через надання нового життя старим речам, запобігаючи накопичення зайвого одягу, але також відроджують інтерес до вінтажу. Ми взяли інтерв'ю в Дарини Кулик, стиліста-іміджмейкера родом з Харкова, яка вже багато років працює у сфері створення стилю й образу людини. Дарина поділилася і своїм ставленням до секонд-хенду і вінтажним речам з боку фахівця. Також, розповіла про те, чи можна стильно одягатися використовуючи одяг з секонд-хенду.

Читати далі »

Сучасні тенденції у світі моди

У наші часи є велика кількість людей, які підтримують розумне використання матеріалів. Сучасні бренди не відстають від нового тренду, за допомогою якого можна змінити наше майбутнє на краще.

Читати далі »

БЕЗКОШТОВНА КРАСА: ДРУГ ЧИ ВОРОГ

З кожним днем попит на beauty послуги стрімко зростає. Разом із потребами жінок, зростає і кількість охочих увійти у сферу в ролі майстра. Курси візажу займають одну з перших ніш за популярністю. Проте, вони не можуть повноцінно надати знання без головного елементу — практики, а точніше моделей, на яких відпрацьовують свої вміння учні. Стати моделлю безоплатно надають можливість кожному, хто забажає. Чи варто погоджуватись і чим це може обернутись, – розповімо далі.

Читати далі »

Журналістика— не професія — це покликання!

Як стати журналістом з нуля? Зі скількох років починати практикуватися у професії і як влаштуватися на роботу? Питання, на які шукають відповіді багато студентів. Отож, нарешті, про все це та багато іншого дізнайтесь у нашому інтерв’ю з головним редактором телеканалу ІТ- 3 Тимофієм Львутіним.

Читати далі »