Як український спорт допомагає в боротьбі з коронавірусом?

/ Травень 11, 2020/ Погляд

Епідемія коронавірусу стала впливовим приводом для благодійного
буму. Загроза консолідує людей і нікого не лишає осторонь. Українськийспорт повністю зупинився на час карантину, але фінансовою та просвітницькою допомогою намагається максимально пришвидшити повернення людей до нормального життя.

Карантинні шахраї: як не попастися новачку?

/ Квітень 22, 2020/ Погляд

Популярні соцмережі щодня поповнюються новими групами та каналами з пошуку роботи. І це не дивно, адже в період карантину студенти та представники різних професій, які пішли у вимушену відпустку за власний кошт, хочуть підзаробити. Кількість фрілансерів-новачків зростає з шаленою швидкістю, проте є ті, хто завжди хоче отримати легкі гроші. Мова йде про шахраїв, адже їх теж стає дедалі більше. Ми вирішили ознайомити вас з найпопулярнішими схемами в мережі, на які може натрапити будь-хто, а також дати кілька практичних порад, як зробити пошук роботи в Інтернеті безпечним. Читайте далі!

Sympho rock в Одесі: подробиці ювілейного концерту легендарного колективу (матеріал студентської редакції)

/ Квітень 12, 2020/ Погляд

Запальному рок-проекту одеського диригента Андрія Чорного виповнилося 10 років! Один з концертів ювілейного туру Voice of the Sympho Rock провели й на малій батьківщині учасників та самого лідера — у стінах Театру музичної комедії ім. Водяного 27 лютого. Ми не змогли оминути настільки важливої події з культурного життя Одещини, а тому завітали на концерт та готові ділитися враженнями.

МОК хотів зберегти Олімпіаду, але був змушений капітулювати

/ Квітень 1, 2020/ Погляд

Олімпіада-2020 стала останнім топовим турніром, який було перенесено через пандемію коронавірусу. Ігри залишаться в Токіо, але пройдуть у 2021 році. МОК до останнього воював за Ігри-2020, але сам себе загнав у тяжкий морально-етичний вибір. Чи актуальна Олімпіада, за якою тягнеться постапокаліптичний бекграунд? Чиновники вибрали здоровий глузд.