Професіонали

MEDIAVERSUM: про медіа в нових форматах

24 жовтня студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи мали можливість відвідати відкриту лекцію їхньої деканки, професорки, докторки із соціальних комунікацій Олени Іванової та її колеги, доцентки, кандидатки філологічних наук Ольги Мойсеєвої, які представили спільний проєкт MEDIAVERSUM.

Читати далі »

Вчорашні випускники – сьогоднішні журналісти

Вже більше місяця минуло з того дня, коли факультет журналістики ОНУ імені І. І. Мечникова вітав нових студентів. І поки першокурсники адаптуються до нового життя, згадаємо також тих, хто робить перші кроки в житті професійному. Дізнаємось, як працевлаштувалися випускники факультету та чи допомогли їм у цьому навички, здобуті під час навчання.

Читати далі »

«Ми за праволюдяність»: студентки факультету взяли участь у медіафесті

Студентки 2-3 курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи взяли участь у третьому всеукраїнському фестивалі «Праволюдяність: Mediafest-3», що проходив із 4 по 13 вересня в онлайн-форматі. Виклики сучасності, зокрема карантинні обмеження через пандемію коронавірусу, диктують свої правила, тому тема цього заходу цілком актуальна: «COVID-19: нові виклики й можливості для прав людини та медіа в Україні».

Читати далі »

«Наші студенти не готові залишатися в тіні, і ми їх цьому не будемо вчити!» – професор Іванова Олена Андріївна

Нещодавно в Україні відзначався День працівника освіти. З цієї нагоди ми поспілкувалися деканом факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І. І. Мечникова, доктором наук із соціальних комунікацій, професором Івановою Оленою Андріївною.

Читати далі »

«Як регіональним журналістам працювати за часів нових медіа та кризи демократії»?

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова — це не тільки територія навчання й студентської творчості, а й умови для започаткування наукових проектів і видання навчальної літератури, користь з якої може мати будь-який вищий навчальний заклад України. Отже, факультетським надбанням стала праця «Місцева преса: посібник для ЗМІ. Як регіональним журналістам працювати за часів нових медіа та кризи демократії», написана авторською командою викладачів на чолі з деканом факультету, доктором із соціальних комунікацій, професором Івановою О. А. На які важливі для журналістики запитання дає відповідь нове видання?

Читати далі »

Учитися і навчати: викладачі факультету журналістики, реклами та видавничої справи невтомно підвищують свій рівень

От і цього разу аспірантка  кафедри журналістики, реклами та медіакомунікацій,  викладачка зазначеного вище факультету ОНУ імені І. І. Мечникова Червінчук Аліна Олегівна взяла участь у тренінгу

Читати далі »

Відомий журналіст у гостях в ОНУ імені І. І. Мечникова

Студенти ОНУ імені І. І. Мечникова мали нагоду познайомитися з відомим українським журналістом — Віталієм Портниковим. Модератором зустрічі була декан факультету журналістики, реклами та видавничої справи Іванова Олена Андріївна, яка й запросила журналіста.

Читати далі »

Друзів ЖУРФАКУ все більшає!

Цікава зустріч із журналістом, прозаїком, викладачем та добровольцем зони АТО, Олександром Вільчинським відбулася 26 вересня на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи в ОНУ імені І. І. Мечникова. Колишнього головного редактора газети «Тернопіль вечірній» запросила в гості до майбутніх журналістів декан факультету, професор, доктор наук із соціальних комунікацій, Олена Андріївна Іванова та запропонувала поділитися своїм досвідом.

Читати далі »

Факультет журналістики, реклами, видавничої справи та редагування ОНУ імені І. І. Мечникова в медіадискусії про стан реформованих медіа та способи покращення інформування населення

Очільник факультету, професор, доктор наук із соціальних комунікацій, Олена Іванова як представник експертного середовища була запрошена для обговорення та подальшого вирішення проблем, пов’язаних з існуванням та функціонуванням українських регіональних ЗМІ, до Запоріжжя. Тут 6 вересня у межах проекту Інституту демократії імені Пилипа Орлика проведено медіадискусію «Ситуація з медіа Запорізької області та як покращити інформування населення» в рамках проекту «Мобілізація зусиль для стимулювання попиту на кращу журналістику та вдосконалення навичок критичного мислення громадян» за підтримки Медійної програми в Україні, яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

Читати далі »

Четверта влада в Україні: хто стоїть біля керма?

Деканом факультету журналістики, реклами та видавничої справи, професором, доктором наук із соціальних комунікацій Івановою Оленою Андріївною, яка водночас стала модератором, було запрошено на зустріч зі студентами Одеського національного університету імені І. І. Мечникова та усіма охочими відомого публіциста, журналіста й письменника Віталія Портникова. Захід відбувся за підтримки фонду розвитку ЗМІ посольства США в Україні.

Читати далі »