Read.me

Масові забудови в рекреаційних зонах Одеси продовжуються

Одеса активно розвивається q розбудовується з кожним роком, і в цьому можна бачити позитивні риси для інфраструктури. Але, коли забудовники намічають територією для свого наступного проєкту «легені нашого міста», одеситам варто задуматися про наслідки.

Читати далі »

Електросамокати як новий засіб переміщення містом

З приходом тепла все частіше можна спостерігати, як одеська молодь катається на електросамокатах. Які переваги має цей вид транспорту? Який відсоток студентів використовує самокати замість таксі і чи є вони вигідними та безпечними?

Читати далі »

Маленькі пазли великої історії

Друга світова війна — катастрофа, що торкнулася кожної сім’ї в нашій країні. Доля тисяч людей в одну мить змінила свій вектор і перевернула їхнє життя. До 76-ї річниці перемоги над нацизмом редакція «Read.me» вирішила розповісти історії наших захисників. Історії тих, чиї нащадки зараз із повагою та гордістю згадують героїчні подвиги своїх бабусь та дідусів.

Читати далі »

Гімн Одеси: тотальна зміна чи просто переклад українською

Усіх сфер життя в нашій країні торкнулася українізація. Російськомовний гімн Одеси це не обійшло стороною. Тарас Кремінь, уповноважений із захисту державної мови, вимагає або перекладу гімну українською мовою, або повної його заміни.

Читати далі »

Історичне фехтування в Одесі та Україні

Останнім часом повернулася мода на середньовічні фестивалі, екскурсії замками й фортецями України. Наприклад, люди частіше стали цікавитися історичним фехтуванням. Чим так цікавить людей ремесло середньовічних боїв?

Читати далі »

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи запрошує нових абітурієнтів

Щорічно кожен виш проводить день відкритих дверей і знайомить абітурієнтів зі своїми факультетами та майбутнім студентським життям. Наш факультет ця подія не обійшла стороною.

Читати далі »

Раритетне серце Одеси

Вінілові пластинки, старі книги та фотокартки, раритетні значки й прикраси з різних куточків світу — все це з легкістю можна знайти на славнозвісному Старокінному ринкові Одеси.

Читати далі »

Допомогати Землі просто!

До дня Землі 22 квітня наша редакція хоче присвятити матеріал саме переробці сміття. Проте зробити це ми хотіли крізь призму досягнень наших одеситів. Куди здавати сміття на переробку та хто цим займається?

Читати далі »