ROZSHAB

«Якщо ми встали — то поразки не буде!»: одеський боєць з тероборони ЗСУ розповів про життя на фронті

Декілька місяців тому ми спілкувалися з віце-президентом байкерського клубу «Raido MC» — Володимиром Стайковим. Тоді він постав перед нами хоробрим і відповідальним чоловіком, який не зраджує своїм моральним принципам. Сьогодні Володимир захищає Україну. Про те, що змінилося в житті героя після прийняття присяги, дізнавалася кореспондентка редакції.

Читати далі »

Українське кіномистецтво крізь роки: історії минулого й майбутнього

Починаючи з історії українського кінематографу й закінчуючи сучасною воєнною документалістикою, Україна пронизана яскравими стрічками: людьми, які їх створюють, фестивалями, які їх популяризують, та глядачами, які їх обожнюють. Тож давайте пригадаємо шлях, який пройшло наше кіно з минулого і дотепер.

Читати далі »

Вплив війни на довкілля: досвід країн, що пережили вторгнення росії

В умовах війни першочерговою є особиста безпека, усі інші аспекти життя відходять на другий план. Так сталося і з питанням захисту навколишнього середовища. Це можна простежити через ЗМІ, що частково формують порядок денний населення. Навіть деяким екоактивістам важко висловлюватися на теми екології, коли кожен день українці повинні рятувати життя під обстрілами. Проте досвід країн, на території яких відбувалися війни, показав, що моніторинг і контроль стану навколишнього середовища — необхідність на час війни.

Читати далі »

Юрій Захарєєв, новий чемпіон світу з боксу: «Ставте цілі та йдіть до них! Не звертайте уваги на перешкоди!»

21-й чемпіонат світу з боксу проходив у Белграді (Сербія) з 25 жовтня по 6 листопада 2021 року. Чемпіонство одержав уродженець Одеської області Білгород-Дністровського району — Юрій Захарєєв. Хлопець погодився розповісти нам про чемпіонат світу та про свій шлях до нього. 

Читати далі »

«І навіть якщо ці слова таки мають магічну силу — я казатиму всім про крила. І чекатиму на дива»

Щороку 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. Це свято започатковано відповідно до Указу Президента Леоніда Кучми № 1241/97 «Про День української

Читати далі »

«…краще в багнюці та з чистою совістю», — Наталя Нагорна — журналістка, що працює на війні

Гендерна рівність журналістів в умовах війни, найскладніші поїздки в ООС, журналістські стандарти в військових матеріалах, поради журналістам-початківцям. Все це та ще багато цікавого від журналістки з команди ТСН — Наталі Нагорної.

Читати далі »

«Якщо ви прийшли сюди на поминки — то ви дуже помилилися. Сам Ройтбурд зараз спростує це своїми віршами»: про презентацію книги «Вірші дилетанта»

Презентація книги  «Вірші дилетанта» Олександра Ройтбурда проходила на подвір’ї Одеського художнього  музею 14 жовтня. У день, коли її автору мало б виповнитися 60 років. Презентацію провели Сергій Жадан, український письменник, та Святослав Померанцев, президент літературної корпорації  «Meridian Czernowitz».

Читати далі »