Найпростіший спосіб пережити емоцію — випустити її назовні, надаючи матеріальної форми, а найкрасивіший — сплести із неї кілька римованих рядків.
Харків — місто-герой України, яке зараз потерпає від обстрілів російських окупантів. Вони руйнують життя, змушують людей покинути рідне місто. Ми поспілкувалися зі студенткою 1 курсу факультету журналістики, реклами та видавничої справи Кристиною Агу, яка проживала у Харкові. Вона розповіла про те, як їй довелося покидати свою домівку.
Одеські спортсмени й спортсменки завжди прославляли наш регіон як за кордоном на міжнародних змаганнях, так і у себе вдома, на рідній землі. Але, на жаль, у зв’язку з повномасштабним вторгненням рф, деяким сферам життєдіяльності людини в кожному куточку нашої країни довелося призупинитися на час воєнного стану, і сфера спорту — одна із таких. Що наразі відомо про спортовців нашого регіону, як саме війна змінила їхнє життя й звідки нині вони черпають сили для перемоги в міжнародних змаганнях — читайте далі.
Професія журналіста завжди була відповідальною, але у воєнні часи ця відповідальність примножилася у сто разів. Журналіст — це рупор, який передає інформацію соціуму. У який спосіб медіа можуть підтримати інформаційний фронт, розповів Андрій Куликов, Голова Комісії з журналістської етики, на онлайн-лекції: «Інформаційний фронт: як медіа можуть допомагати тилу працювати для перемоги?»
Вчора, 21 квітня, ми відзначали Всесвітній день творчості. Україна подарувала світові безліч яскравих імен, серед яких унікальним тандемом душі сяють дві майстрині слова. «Хтось когось хотів би поцілувати і погладити, і багато чогось сказати, і багато подивитися, і багато подумати…» — зверталася у своєму листі Леся Українка до Ольги Кобилянської. Листування двох видатних українських письменниць є одним із найзагадковіших епістолярних творів.
Мистецтво — це окремий всесвіт, у якому за допомогою знаків та через конкретні образи люди виражають свої думки та переживання. Це така проста і чудова річ, але хто ж знав, що у XXI сторіччі люди почнуть використовувати свою творчість як зброю проти війни.
Відкритий воєнний напад рф на Україну почався о 5 ранку 24 лютого 2022 року. Росія підтягувала резервні підрозділи до українського кордону, повідомляли у генштабі ЗСУ, порушуючи всі правила ведення війни, і масово чинила воєнні злочини проти українського народу.
Українські журналісти та журналістки зайняли свої позиції в інформаційному полі, ризикуючи при цьому власним життям.
Митці та поціновувачі мистецтва щороку святкують Міжнародний день художника 8 грудня. З поширенням персональних комп’ютерів у 90-х роках минулого століття почав розвиватися такий стиль малювання як діджитал-арт. Що ж це таке та чим воно відрізняється від традиційного малювання? Про ці два стилі, їхні переваги та недоліки ми поговорили з двома художницями, студентками факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І. І. Мечникова.