Журналістська творчість

Весь світ лише в твоїх очах: про культуру та побут людей, які не чують

Наш надзвичайно різноманітний та багатогранний світ пропонує безліч можливостей для його пізнання. Серед них — сприйняття образів. Цей унікальний спосіб світовідчуття особливо актуальний для приблизно 500 мільйонів людей. Людей, які не страждають від таксистів-шанувальників шансону та сусідів-бригадирів. І у вас є унікальна можливість подивитися на світ їхніми очима.

Читати далі »

Виробнича практика майбутніх журналістів: як проходить робота студентів у одеських ЗМІ

Щороку студенти й студентки факультету журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова всіх курсів проходять практику. Під час практики майбутні журналіст(к)и отримують нові знання, знайомства і, звісно, досвід роботи. От і третьокурсники-журналісти — усім курсом (без винятків) — одразу після канікул протягом 4 тижнів проходили виробничу практику в одеських ЗМІ.

Читати далі »

Зустріч з Літературою

Одеса зустріла тридцять одного автора із семи країн світу на п’ятому Міжнародному літературному фестивалі. Ця низка зустрічей письменників з одеситами створила майданчик для міжнародного обміну з метою поглибити літературні дискурси, заохотити одеську молодь до читання. Заходи відбулися з 25 до 29 вересня завдяки підтримці Міністерства закордонних справ Німеччини й Одеської мерії.

Читати далі »

Рекордну кількість першокурсників факультету журналістики, реклами та видавничої прийняли до громади студентства

Адміністрація, студенти й викладачі ОНУ імені І. І. Мечникова провели чудове першовересневе посвячення новачків на вул. Дворянськiй і відкрили майбутнім колегам шлях у доросле життя.

Читати далі »

Українці в Румунії

В Одеській національній бібліотеці  імені М. Горького 12 вересня за підтримки та участі наукових установ, державної адміністрації, громадських організацій, Генерального консульства Румунії в Одесі та

Читати далі »