Одеський національний університет імені І. І. Мечникова

Навчання

Як студенти-журналісти поєднують роботу та дистанційне навчання

Поєднувати навчання і роботу – виклик, із яким студенти-журналісти здатні впоратися за будь-яких умов, адже з перших років навчання знають про важливість оперативності та дотримання дедлайнів. Ми розповімо, як в умовах дистанційного навчання наші студенти встигають робити все: і навчатися, і працювати…

Читати далі »

Як студенти-журналісти долучилися до волонтерського руху

Студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи завжди намагалися переймати найкращі традиції життя молоді з-за кордону. Одним із таких захоплень стало волонтерство – добровільна, а головне безкорислива діяльність, покликана допомагати не тільки окремим людям, а й людству в цілому. Чому молоді люди беруть участь у благодійних акціях, та що після цього відчувають? Про це ми запитали у майбутніх журналістів.

Читати далі »

Про смішне, страшне й не тільки…

«Скільки людей, стільки й думок» — сказав відомий римський драматург Теренцій, а ми його послухали й вирішили поставити студентам, які навчаються на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи в ОНУ імені І. І. Мечникова декілька запитань, аби дізнатися, що вони думають про своє життя в університеті.

Читати далі »

Як студенти занурилися у світ високого мистецтва

Студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи цікавляться культурним життям міста та прагнуть бути в епіцентрі подій. Майбутні журналісти – справжні поціновувачі мистецтва, адже вони не тільки споглядають на витвори майстрів, але й пишуть журналістські матеріали та публікують їх на шпальтах власних студентських газет.

Читати далі »

Талановиті першокурсники

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи вирізняється творчими, здібними та винахідливими студентами-журналістами. Багато з них професійно займаються танцями, співом, спортом, а також цікавляться фотографією, поетичним та художнім ремеслом. Цього року ряди майбутніх журналістів поповнив не один десяток талановитих першокурсників, про яких ми вирішили розповісти вам.

Читати далі »

Як зробити матеріал цікавим для аудиторії: студенти вивчають must have сучасної журналістики

Факультет журналістики реклами та видавничої справи успішно перейшов на дистанційне навчання. Студенти опановують нові дисципліни, що направлені на отримання професійних навичок. Передусім такий результат забезпечують вибіркові дисципліни, що орієнтовані на підготовку сучасного професійного журналіста, який не просто знатиме, але й вмітиме створювати якісні матеріали для масмедіа. Дисципліна «Інфотейнмент та едьютейнмент у сучасній журналістиці» стала однією з тих, яку студенти обрали для вивчення, а отримані знання – зможуть використати у своїй журналістській роботі.

Читати далі »

Орієнтир – на професійні навички: як студенти самостійно обирали дисципліни

Студентоцентрований підхід – це основний принцип сучасної освіти. Факультет журналістики, реклами та видавничої справи працює таким чином, аби відповідати сучасній парадигмі освітнього процесу, тому враховує позицію студентів щодо навчального процесу. Для цього на факультеті організована повноцінна робота з вибірковою складовою навчального плану, що сягає 25 % від усіх дисциплін. Це означає, що студенти самостійно обирають предмети, які найбільше відповідають їх інтересам та спрямовані на здобуття конкретних професійних навичок.

Читати далі »

Говоримо як професіонали

На факультеті журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова студенти другого курсу вивчають дисципліну «Основи дикторської майстерності». На лекціях із цього предмету майбутні ведучі новин та радіопрограм відкривають секрети правильного дихання, артикуляції, інтонації і ще багато іншого, аби бути найкращими.

Читати далі »

Перша відеозйомка за межами університету

У студентів третього курсу факультету журналістики, реклами та видавничої справи черговий етап у навчанні: з’явилася нова дисципліна – «Аудіовізуальна журналістика», яка передбачає створення власних аудіовізуальних продуктів. 

Читати далі »

Від звичайної замітки до повноцінного творчого проекту – у нас це можливо

Сучасний журналіст – людина, яка має вміти все: від пошуку інформації до створення власного текстового чи відеоконтенту, тому на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова готують професіоналів й одним із аспектів цієї підготовки є гарне технічне забезпечення – розмаїття техніки для практичних занять студентів-журналістів.

Читати далі »