Транспортні інновації у місті на березі моря

«Передайте, будь ласка, за двох», – цю фразу чув кожний, хто користується громадським транспортом. Чи зможе поява електронних квитків наблизити наше місто до цифрового майбутнього? Діджиталізація – єдиний шлях розвитку транспортної системи сучасного мегаполісу. Як вплине на нас поява електронного квитка та яких змін чекати громадськості дивіться у серії журналістських матеріалів «Впровадження “електронного квитка” в Одесі» Юлії Щенсневич – випускниці факультету журналістики, реклами та видавничої справи.

Катерина Вороніна, Юлія Самелюк, студентки ІІ курсу