Церква та її участь у паліативній та хоспісній допомозі

Онкологія може торкнутися кожного, незалежно від статі чи віку. Щороку кількість хворих збільшується, але численність хоспісів для невиліковних людей не зростає. Незважаючи на загальновідому проблему щодо лікарень, спеціальних установ, держава не приділяє достатньої уваги цьому питанню. Випускниця факультету журналістики, реклами та видавничої справи Стефанія Бондаренко в теленарисі «Центр хоспісної та паліативної допомоги Покров: як церква виконує функції держави» спробувала розібратися, яким чином держава опікується тяжко хворими людьми? Чи виражає держава паліативну допомогу онкохворим та чому країна не опікується тяжко хворими людьми? Як церква робить те, що не взяла на свої плечі державна медицина?

Ольга Проноза, студентка ІІ курсу