Творча атмосфера «Одеського квартирника»

«Одеський квартирник», який проходить у творчому просторі «Тепло» щомісяця, цього разу відбувся 9 вересня.

 

Ще в 60-х роках ХХ ст. квартирники були затишними вечірніми концертами для друзів і знайомих. На них виступали гурти та виконавці, яких не сприйняла широка аудиторія. Це були такі артисти, як Володимир Висоцький, Булат Окуджава, Віктор Цой та інші. Саме з таких домашніх виступів і почалася їхня музична кар’єра. За часів перебудови квартирники відійшли в минуле, але любов до них живе й досі.

Сьогодні «Одеський квартирник» – це можливість молодим талантам поділитися своєю творчістю з публікою, бути почутими та зрозумілими. Кожен артист по-своєму бачить цей світ та відображає це в своїх піснях та відвертих віршах.

«Все, чим я займаюся – родом із дитинства. І в першу чергу, – це “Одеський квартирник”, – розповідає організатор Марія. Три роки тому співпало все для реалізації моєї дитячої мрії – робити концерти з музикантами».

Але мова йде не тільки про музику. На вечорах присутні багато читців із різних міст.

«Я почала працювати в кіностудії, яка символічно сприяла створенню квартирника. Про те, що захід, який я хочу організувати, називався “квартирником”, я дізналася від своєї наставниці та режисера, яка й надихнула та допомогла в створенні першого такого вечора».

Зараз Марія продовжує активно працювати в кіностудії та, безсумнівно, ще здивує нас своїми досягненнями.

«Для мене квартирник – це, в першу чергу, улюблена справа. Те, чим горить моя душа. “Одеський квартирник”– це творча сім’я, це постійне здивування від невичерпного потоку музикантів та поетів, які дізнаються про проект та стають його частиною, – запевняє організатор. А також це ніби підтримка тієї ж сім’ї, коли виникають якісь труднощі з втіленням власних ідей. Розвиваюсь я та розвивається мій проект».

На теперішньому етапі у Марії є ідеї про розширення квартирника зі збереженням його формату. Про це вона розповість зовсім скоро.

Нагадаємо, що наступний «Одеський квартирник» відбудеться 14 жовтня. У вас ще є можливість записатися на участь, тож не марнуйте свого часу!

 

Аліна Кучук

Поділитися:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram