Участь факультету журналістики, реклами та видавничої справи у фестивалі-презентації «Мечников день»

Керівництво, викладачі та студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи презентували спеціальність «Журналістика» й «познайомили» абітурієнтів із специфікою журналістської професії на фестивалі-презентації «Мечников-день», що пройшов 12-13 червня в Ботанічному саду.

Організатори підготували багато цікавого: абітурієнтам запропонували пройти квест (та отримати свої перші оцінки в «заліковці»), взяти участь у журналістській вікторині, підготувати репортаж із місця подій на запроповану тему тощо. Гості дізнались більше про навчання на факультеті: ознайомились із студентськими газетами, які є результатом колективної роботи студентських редакцій, та навчальними виданнями, науковими працями викладачів.

Прикрашена локація з облаштованою фотозоною, креативні ідеї для творчих конкурсів та завдань для абітурієнтів – усе це вияв командної та злагодженої роботи студентів та співробітників факультету.

Рекомендуємо до перегляду відеосюжет про презентацію спеціальності «Журналістика» у межах проведеного фестивалю.

Пресслужба факультету