Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
У гості до майбутніх колег: студенти ОНУ завітали на UA:Суспільне

«Це було щось надзвичайне, тепер я бачу заради чого я навчаюся та працюю над собою», – прокоментувала свої враження студентка Анна Мазур.

«Так, це круто. Одна річ бачити по телебаченню готову картинку, інша побачити, як вона створюється із середини», – додав Бонк Денис.

Тиждень першокурсників факультету журналістики цього разу розпочався по-особливому, адже сьогодні більшість із них вперше завітають на справжній телеканал. Куратор групи Хобта Олена Ігорівна вирішила провести екскурсію для своїх студентів телеканалом UA:Суспільне, щоб краще познайомити їх із майбутньою професією.

Серед студентів відчувається легке хвилювання, кожен невпинно коментує свої уявлення про роботу телеканалу, а на обличчі охоронця, що зустрічає нас на вході , неозброєним оком можна помітити подив, в тім цей подив можна помітити й на обличчях іншого персоналу, адже не часто до них приходять гості в такій кількості.

У будівлі, що схожа на старий університет, студентів привітала PR-менеджер, коротко розповівши про свій канал, познайомила із продюсером, яка далі проводила нас стінами телеканалу. Першою зупинкою студентів стала студія, де знімають ранкові телешоу, вона була схожою на домашню вітальню та створювала приємну атмосферу для гостей та спілкування, саме там нас зустріли ведучі цього шоу Олег Корейба і Тетяна Сільвестрова. Вони розповіли про тонкощі проведення ефіру та про підготовку до нього. Атмосфера була спокійною, студенти ставили запитання, які здебільшого були про вік цільової аудиторії та про її кількість, ведучі ж із задоволенням  відповідали на них. Але час у студії новин та ранкових шоу був обмежений, тому що треба було проводити свіжий випуск новин. Тому ми із продюсером відправилися в інженерну кімнату, де змогли з середини побачити, як персонал каналу, наче бджоли, згуртовано працювали над спільним завданням. Слід зазначити, що майже весь час студенти не випускали із рук смартфони, фіксуючи найбільш цікаві для них моменти. Проте особливе враження на студентів справила монтажна кімната: «…Когда я шла на UA:Одесса, то надеялась на более профессиональную аппаратуру для монтажа, но там оказались допотопные мониторы и желтая клавиатура. Освещение подарили немцы. Хотя должно было наше правительство. Все печально, но все равно было интересно»,- прокоментувала свої враження Збираник Каріна.

Загалом більшість студентів зійшлися на тому, що екскурсія була цікавою, пізнавальною та корисною для кожного із них. Своїми враженнями поділась і куратор, що організувала цю захоплюючу подорож. Хобта Олена Ігорівна: «Студенти першого курсу мали унікальну змогу ознайомитись із телевізійним закуліссям Суспільного телебачення, доторкнутися до процесу підготовки, запису й монтажу телевізійного продукту. І все це за дбайливої співучасті працівників Суспільного – фахівців захоплених й закоханих у свою справу».

Володимир Татчин

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний

Студентські газети – результат колективної роботи майбутніх журналістів

На факультеті журналістики, реклами та видавничої справи викладають дисципліну, що направлена на відточення студентами практичних навичок володіння словом, – журналістську майстерність. На цих заняттях студенти

Осінь по-карпатськи

Карпати – багата культурна історія, збирання ягід та грибів, катання на лижах і сноуборді, риболовля, купання в гірських річках і просто естетична насолода краєвидами. Ми