Вечір настільних ігор: як пройшов захід до Дня студента

З нагоди святкування Дня студента 17 листопада 2023 року студентський актив факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І. І. Мечникова провів вечір настільних ігор. 

Увійшовши до аудиторії, де проходив захід, учасники спочатку робили коротку самопрезентацію, аби усі присутні краще познайомитися один з одним. Серед гравців були присутні студенти факультетів журналістики, реклами та видавничої справи, романо-германської філології, філології, міжнародних відносин, політології та соціології, а також психології та соціальної роботи.

Протягом перебігу свята, що тривало з 16:00 до 18:00, учасники мали змогу обрати один з чотирьох столів, де знаходилося по дві гри. Із плином години перша гра змінилася на другу й студенти відповідно теж дислокувалися.

Один з присутніх на заході вирішив поділитися враженнями щодо однієї з ігор: «Вперше мені доводилося бути та такому івенті, проте я дуже радію тому, що мені вдалося сюди завітати. Враження неймовірні: тільки закінчилася партія у гру ‘‘Alias’’, де головною метою є пояснення й відгадування слів. Команда, у якій перебував я, посіла друге місце, чим я вельми задоволений», — Дмитро Теліцин, 3 курс ФЖРВС.

Організаторки задля проведення свята, що прийшлося до вподоби учасникам, принесли достатню кількість ігор, серед яких були: «Монополія», «Хто я?», «Мемчики», «Alias», «UNO», «Крокодил», «Пиши легко» та інші. 

Нашому студактиву вистачило декілька днів, щоб втілити в життя одну з ідей для майбутніх заходів — вечір настільних ігор. «Першим етапом підготовки було створення гугл-форми для реєстрації, яку могли заповнити всі охочі доєднатися до святкування. Ми вирішили принести ігри, які будуть потенційно цікаві усім, хто прийде розділити з нами цей чудовий день. І зараз, коли, на жаль, наше свято добігає кінця, вже є точна впевненість у тому, що кожна обрана гра, прийшлася до душі нашим учасникам. Тож впевнена, що ми впоралися з головною метою й досить оперативно підготували все для створення атмосфери, що свідчить про нашу злагодженість!», — одна з організаторок — Майя Цоколенко, 1 курс ФЖРВС. 

Єлизавета Шипіцина,
пресслужба факультету

Фото: авторські

Поділитися:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram