Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Великі люди маленької професії .

Кожного дня ми зустрічаємо людей, робота яких здається нам непомітною. Двірники, прибиральники, у випадку гуртожитку вахтери та охоронці. Ці люди займаються надзвичайно важливими справами, яким ми ніколи не приділяємо увагу. Кореспонденти газети «ДАХ» вирішили з ними поспілкуватися та дізнатися про них трохи більше.

Ми поговорили з вахтером гуртожитку № 4 Сочинською Жанною Данилівною та з охоронцем цього ж гуртожитку Угаровим Борисом Євгеновичем. Це надзвичайно приємні люди, що мають повагу серед студентів цього гуртожитку.
Ось як про Жанну Данилівну відзивається студент гуртожитку № 4 Можегов Леонід: «Жанна Данилівна надзвичайно чудова людина, яка як ніхто справляється із своїми обов’язками. Ще в перший день поселення в гуртожиток ми і познайомилися. Доки всі метушились, моя мати вирішила дізнатися, куди ж вона все-таки відправляє улюбленого сина. Пані Жанна люб’язно розказала про «все і вся». Тому можна сказати, що ця жінка справді знає, де працює, що робить і для чого. Її роботу потрібно помічати та цінувати».
Сама ж Жанна Данилівна скромна та ввічлива людина, що не звикла хизуватися своїми досягненнями, але все ж розуміє важливість своєї професії. Вона любить свою професію та спілкування з молоддю. Чим і заслуговує велику повагу у жителів цього гуртожитку.
Щодо Бориса Євгеновича, що працює охоронцем, то, незважаючи на повагу жителів гуртожитку та студентів до нього, він занадто занижує важливість своєї професії, не зовсім розуміючи який вклад він приносить в життя четвертого гуртожитку. Але жителі вважають, що його професія грає надважливу роль. «Борис Євгенович один із найкращих охоронців яких я знаю. Це дивовижна людина, що може водночас стежити за порядком та іноді йти студентам на поступки. Людина, що з розумінням завжди ставиться до різних ситуацій. І врешті-решт просто Людина, що стежить за порядком та нашою безпекою», – висловився щодо цього житель гуртожитку Косінський Максим.
Отже, ми повинні пам’ятати, що не професія робить людину великою, а людина професію.
Володимир Татчин

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний

Студентські газети – результат колективної роботи майбутніх журналістів

На факультеті журналістики, реклами та видавничої справи викладають дисципліну, що направлена на відточення студентами практичних навичок володіння словом, – журналістську майстерність. На цих заняттях студенти

Осінь по-карпатськи

Карпати – багата культурна історія, збирання ягід та грибів, катання на лижах і сноуборді, риболовля, купання в гірських річках і просто естетична насолода краєвидами. Ми