Від плівки й до цифри… А що далі?

Чим відрізняється IMAX від 3D та ScreenX? Як кінотеатри працюють зараз та які вони використовують технології? Який кінотеатр обрати та чому? З чого почався кінематограф в Одесі і яке у нього майбутнє? Думки експерта та відповіді на ці та інші запитання ви можете знайти у матеріалі випускниці факультету журналістики, реклами та видавничої справи Юлії Виноградової «Новітні системи відтворення зображення та звуку в кінотеатрах Одеси».

Володимир Татчин, студент ІІ курсу