Війна на сході: жіночий погляд

«Війна – далеке, неосяжне явище, яке точно не станеться з нами», – так ми думаємо, але, насправді, вона триває і дихає нам у потилиці. ЗМІ створюють інформаційний шум, який не дає почути людей, які захищають нас. П’ять жінок наважилися розповісти власну історію боротьби та нагадати, чого коштує мирне небо над нашою головою.
Детальніше читайте цикл інтерв’ю випускниці факультету журналістики, реклами та видавничої справи Лобанової Альони: «Катерина Луцик: «…Це справжня війна – ні що інше»»; «Анжела Погорєлова: «Для мене ці події будь-що, але не війна…»; «Олена Білозерська-Воронова: «Війна для мене – обов’язок перед державою, який потрібно виконувати…»; «Клемпоуз Галина: «Для мене війна означає війна…»; «Вітів Ірина: «Однозначно – це війна…».

Анна Мазур,студентка ІІ курсу