«Він не вмер, він ще живе!» – відродження одеських театрів

Одеса завжди славилася не тільки морем, кількою та гумором, а й своїми театрами. На початку ХХ століття тут функціонувало більше тридцяти театральних видань, а сьогодні – жодного! І це все при тому, що одеські театри переживають етап відродження. Нового життя їм надає молодь, яка активно підтримує театральні традиції.

Чим сьогодні живе одеський театр? Інсайдерський погляд представила Дарія Мусагулієва – випускниця факультету журналістики, реклами та видавничої справи, у спецвипуску товстого журналу «Підмостки». Детальніше про театральну Одесу читайте тут:журнал “Підмостки”.

Дарія Савельєва, студентка ІІ курсу