Одеський національний університет імені І. І. Мечникова

Врятуй маленьку долю

У сучасному світі, на жаль, рідко можна зустріти вірність, щирість та відданість. І це не тільки про людей, а про все, що нас оточує. Світ став лицемірним й злим, люди шукають у будь-чому користь, не беручи до уваги прості етичні й моральні норми. Де ж знайти справжнього друга? Як бути впевненим, що це саме той, хто піде з тобою і в вогонь, і в воду? Побачити на власні очі таких істот можна було на благодійному заході на підтримку кішок та собак, організовану завдяки платформі «Home me».

Стосовно людини складно сказати; ось про домашнього улюбленця — легше. Ці істоти є сукупністю вірності, відданості та любові. Вони щиро радіють й сумують разом с тобою, ніколи не зрадять, а головне — морально підтримують й співпереживають.

Фото: Андрейчук Валерія

Що? Де? Коли?

Керівники фестивалю вже вдруге за рік влаштовують таке свято для любителів та охочих придбати довгоочікувану тваринку абсолютно безкоштовно, головне — знайти покупця з щирим серцем. Територія «Ваш сад» за адресою Французький бульвар 85/7 з самого ранку перетворилася на місце випромінювання позитивної енергетики, адже волонтери зробили усе можливе для комфортного проведення заходу. Під кожен притулок побудували спеціальну бесідку з дерева, де розміщувались тварини разом зі своїми іграшками. Поруч знаходилась вода та корм. З кожним учасником можна було обійнятись і гратись без обмежень.

Волонтери розповідали, що шукають тварин де завгодно: це можуть бути занедбані будівлі, залізнично-дорожні станції, звалища. Інколи тварин рятують та лікують після аварій, тому тут не рідко чекають на нових господарів песики без однієї кінцівки чи котики без ока, але такий факт зовсім не зупиняє покупців, особливо дітей. До речі, усі учасники щеплені та мають власні паспорти. Перед заходом усіх тварин ще раз оглядають, цим питанням займається вет-клініка «Дар».

Що ще?

Крім виставки четверолапих друзів, на фестивалі відбувались безкоштовні дитячі майстер-класи, конкурси, а також проводились консультації від ветеринарів і кінологів. Спеціалісти ділилися своїм досвідом про правила догляду, виховання й турботи про тварин. Виробники товарів представили свою продукцію та розповіли про індивідуальні нюанси в харчуванні домашніх тварин. На території діяла спеціальна зона, де кожен гість мав змогу залишити будь-яку допомогу нужденним вихованцям, наприклад гроші або шампуні, ліки, лежаки, пледи, корм, вітаміни, ласощі та інше.

Фото: Андрейчук Валерія

Звісно, в Одесі кількість бездомних тварин дуже висока, тому зібрати усіх учасників для фестивалю неможливо, але волонтери розмістили фотокартки з тваринами, яких можна було знайти на сайті завдяки спеціальному штрих-коду. Слід відзначити, що вперше фестиваль пройшов в травні 2018 року на території Південного Парку в Рив’єрі. На нього приїхали понад 200 осіб, а з 45 собак і 15 котів учасників фестивалю 38 вихованців знайшли для себе новий будинок. В організації фестивалю взяли участь 10 міських притулків, 35 волонтерів допомагали проводити захід.

Як придбати?

Щоб завести собі нового друга, покупцю треба укласти договір з організаторами, заповнивши анкету з паспортними даними. Після оформлення покупців урочисто нагороджують.

 Для нас із вами.

Як бачимо, істина ховається в дрібницях. Найпростіші, але одночасно найцінніші речі, про які ми говорили вище, знаходяться поруч з нами. Треба захотіти їх побачити. Почни з себе — врятуй маленьку істоту, полюби її та отримаєш натомість у стократ більше.

Андрейчук Валерія.

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Діалог культур: про зустріч студентів факультету журналістики, реклами та видавничої справи з Послом Канади в Україні

Студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи відвідали лекцію Надзвичайного і Повноважного Посла Канади в Україні — Лариси Ґаладзи. Зустріч пройшла в онлайн-форматі на платформі Zoom. На зустрічі також були присутні студенти з інших факультетів ОНУ імені І. І. Мечникова. Модерував захід кандидат політичних наук, доцент Володимир Дубовик.

Один у полі (не) воїн: про майбутнє конструктивної журналістики в Україні

Професія журналіста як об’ємна складна геометрична фігура: має багато аспектів, сторін та кутів… Це усвідомлюють студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи, тому займають активну позицію, стежать за трендами сучасної журналістики і у навчальний, і у вільний від занять час. Саме тому 13 квітня за сприяння керівництва та викладачів факультету вони долучилися до лекції «Конструктивна журналістика: як перестати писати тільки погані новини?», організатором якої стала Комісія з журналістської етики. Ключовим спікером був Віктор Пічугін, заступник головного редактора медіагрупи «Накипіло», голова Громадського телебачення Харкова

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний