Одеський національний університет імені І. І. Мечникова

Встигнути до літа або як схуднути за 7 днів

фото к материалу

Коли хтось говорить, що гарної людини має бути багато у більшості випадків саме така людина має проблеми з зайвою вагою. Для них цей вислів стає кредо, адже вони усвідомлюють свій недолік, та за певних обставин не можуть позбутися надокучливих кілограмів. І причин є декілька. По-перше, це фізичні проблеми: людям з проблемами травного тракту дуже важко позбутися зайвих кілограмів. Також багато залежить від оточення людини, а саме від якості повітря яким вона дихає, їжі, котру споживає. Та найбільш поширеною причиною є лінь. Комусь не вистачає сили волі, щоб взяти і привести себе до ладу. Зайва вага це не просто негарно, це шкідливо для нашого здоров’я.

Найважче та найголовніше у шляху до схуднення це почати. І коли ти твердо вирішив позбутися зайвої ваги, важливо вибрати для себе метод, який підійде саме тобі. Найкращим варіантом є дотримання здорового способу життя та спорт. Правильний раціон харчування та заняття у спортзалі допоможуть не просто позбутися зайвих кілограмів, а підтримувати вагу у нормі весь час. Та коли ви, людина з таким нетерплячим характером як у мене, то цей матеріал саме для вас.

Зимові свята, звичайно, були дуже гарними та веселими, але залишили відбиток на моєму тілі аж в 10 зайвих кілограмів! Схаменулась я вже перед початком весни, коли зрозуміла, що скоро літо, море, пляж, а закритий купальник тут вже не допоможе. Я почала шукати інформацію про різні  марафони схуднення. В Інстаграмі такі знайти дуже просто. Ви вводите хештег #хочусхуднути та з легкістю дізнаєтесь всю потрібну інформацію. Зазвичай вам дається місяць, за цей час, ви маєте повністю змінити свій раціон харчування. В деяких марафонах за найкращий результат серед усіх учасників дають грошову винагороду. Але мене зупинило слово «місяць»… Так, я хотіла дуже швидкий, а головне помітний результат.

Вихід із ситуації я знайшла на жіночому форумі для схуднення. Там я прочитала, що найефективнішими способом схуднення є монодієта. Монодієта це вживання одного виду продукту, протягом деякого проміжку часу. Зупинилася я на «Кефірній дієті», розрахованій на 7 днів. Слід сказати, що це нелегка дієта, тут потрібна сила волі. На 5-й день, від кефіру вже починає нудити. Та за тиждень я схудла на 7 кілограмів! Звичайно, дієта не зовсім корисна для організму, тому я прибігла до деяких хитростей, аби підтримувати своє здоров’я у нормі. Спочатку ознайомимося з меню на 7 днів.

Понеділок

0,5 л кефіру жирістю 0,5-1%

300 г запеченої картоплі без солі

Вівторок

0,5 л кефіру жирістю 0,5-1%

400 г знежиреного сиру

Середа

0,5 л кефіру жирістю 0,5-1%

овочі та фрукти в будь-якій кількості, окрім ананасу та бананів

Четвер

0,5 л кефіру жирістю 0,5-1%

300 г курячого м’яса звареного, чи запеченого

П’ятниця

0,5 л кефіру жирістю 0,5-1%

овочі та фрукти в будь-якій кількості, окрім ананасу та бананів

Субота

Лише 0,5 л кефіру жирістю 0,5-1%

Неділя

П’ємо одну водичку

Так, скудненький раціон, зате дуже швидкий та дієвий спосіб схуднення. А тепер перейдемо до порад, які зможуть вам добитися гарного результату без шкоди для здоров’я. По-перше, якщо ви не вживаєте м’яса, то замість нього можете з’їсти 300 г гречки. По-друге, вашим ліпшим другом у цей період стануть яблука. Я вживала ці фрукти щодня і схудла на 7 кілограмів. Смак яблук не дав мені зірватись на шоколад, чи щось інше. Це смачно і корисно.

Важливим елементом є підтримання організму у тонусі. В цьому допоможуть вітаміни з високим вмістом Магнію. Магній це рятівник від стресу, котрий може виникнути у результаті зміни свого харчування.

При дотриманні монодієти також не слід забувати про спорт. Ранкова зарядка допожить вам набратись енергії, замість звичної чашки кави. Саме такий спосіб допоміг мені швидко схуднути. Після дієти я почала слідкувати за своїм харчуванням та ходжу до спортзалу.  Якщо одразу почати їсти як і раніше, організм може з легкістю повернути втрачену зайву вагу. Тому, якщо хочете бути красивими та здоровими слідкуйте за своїм тілом.

Тетяна Жук

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Діалог культур: про зустріч студентів факультету журналістики, реклами та видавничої справи з Послом Канади в Україні

Студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи відвідали лекцію Надзвичайного і Повноважного Посла Канади в Україні — Лариси Ґаладзи. Зустріч пройшла в онлайн-форматі на платформі Zoom. На зустрічі також були присутні студенти з інших факультетів ОНУ імені І. І. Мечникова. Модерував захід кандидат політичних наук, доцент Володимир Дубовик.

Один у полі (не) воїн: про майбутнє конструктивної журналістики в Україні

Професія журналіста як об’ємна складна геометрична фігура: має багато аспектів, сторін та кутів… Це усвідомлюють студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи, тому займають активну позицію, стежать за трендами сучасної журналістики і у навчальний, і у вільний від занять час. Саме тому 13 квітня за сприяння керівництва та викладачів факультету вони долучилися до лекції «Конструктивна журналістика: як перестати писати тільки погані новини?», організатором якої стала Комісія з журналістської етики. Ключовим спікером був Віктор Пічугін, заступник головного редактора медіагрупи «Накипіло», голова Громадського телебачення Харкова

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний