Виправдовувати – це захищати: як медіа спотворюють нас

Вісім, п’ятнадцять, тридцять чи шістдесят років. Вік неважливий для таких проблем як сексизм, расизм, жінконенависництво, сексуалізація, ксенофобія та педофілізація.
«Молодіжні субкультури в Одесі: вплив на формування молодого покоління», «Fan Expo Odessa: про що (не) розповідають ЗМІ», «Про косплей від професійного косплеєра» та «Які вони, косплеєри Одеси?» у спецвипуску видання «MOLODЬ» Анастасії Голубєвої – випускниці факультету журналістики, реклами та видавничої справи.

Іванна Карабажак, студентка ІІ курсу